Booka Shade

Booka Shade
Electronic
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Berlin
Wytwórnie:

BOOKA SHADE to duet tworzony przez Waltera Merziger’a i Arno Kammermeier’a. Parę lat temu razem z dwójka starych przyjaciół Patrick’em Bodmer’em i Philipp’em Jung’em ze sławnego już duetu M.A.N.D.Y. postanowili wystartować z własną wytwórnią. Dzięki temu, że na swojej drodze spotkali ówczesnego wydawcę, kultowego już magazynu GROOVE, Thomas’a Koch’a aka Dj T, pomysł ten doszedł do skutku i na poczatku 2002 roku narodziło się GET PHYSICAL.

 Od tego czasu Booka Shade było „produkcyjnym mózgiem”, kryjącym się za wszystkimi wczesnymi wydawnictwami ukazującymi się na tejże wytworni (tzn. wszystkie single i remixy M.A.N.D.Y. ,Dj T , Sunsetpeople i Chelonis R. Jones). Wynikało to z ich doświadczenia, jako że od ponad 15stu lat są właścicielami studia i firmy produkcyjnej zajmującej się nie tylko muzyka elektroniczna ale też obsługa medialna! Dzięki jakości produkcji i doskonalej promocji Get Physical stało się jedna z najważniejszych niemieckich wytworni a artyści z nią związani gwiazdami „nowej elektroniki”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W 2004 roku ukazał się doskonale przyjęty album „Memento”, w którym Booka Shade zawarło cale swoje muzyczne doświadczenie, próbując w nowoczesny sposób połączyć melodyjność pop’u i eksperymenty ze współczesną muzyka elektroniczna! Jako live act prezentują utwory z albumu i nowsze produkcje a całość dopełniają wizualizacje i filmy stworzone specjalnie dla duetu przez Johannes’a Braun’a, próbujące przenieść atmosferę albumu na scenę!

DJ Chart | Booka Shade | 03.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Booka Shade Crossing Borders feat. Fritz Kalkbrenner (Booka's Club Mix) Blaufield
2 David Mayer Lead (Original Mix) Keinemusik
3 Midland Trace (Grain Remix) Aus Music
4 Special Case Ice Twice (Original Mix) Get Physical
5 Bog Lost On Mars (Original Mix) Akbal Music
6 Matthias Meyer Ostinato (Patlac Remix) Liebe Detail
7 Djuma Soundsystem, Aki Bergen, Lazarusman Love Her Madly (Lee Van Dowski & Dean Demanuele Remix) Noir Music
8 Tiger Stripes Sisters (Original Mix) Desolat Music
9 Denis Horvat Chaleo (Original Mix) Noir Music
10 Booka Shade Crossing Borders feat. Fritz Kalkbrenner (Chopstick & Johnjon Remix) Blaufield
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →