GusGus DJ SET (+Biggi Veira)

Koncerty
GusGus DJ SET (+Biggi Veira)

Piątek, 21 lutego 2020
godz: 22:00

SQ klub

ul. Półwiejska 42, Poznań

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

 

Już 21 lutego imprezę w SQ klub uświetni GusGus dj set, czyli magik islandzkiej sceny elektronicznej we własnej osobie – Biggi Veira!

Gus Gus to prawdziwa instytucja, zespół, który przechodził wiele zmian personalnych i artystycznych. Jeszcze na początku lat 90. był kolektywem muzyków, filmowców, twórców sztuk wizualnych. Dziś funkcjonuje jako duet. Wokalista Daníel Ágúst Haraldsson oraz kompozytor, muzyk Birgir Thórarinsson po swojemu interpretują współczesną elektronikę, techno, trip-hop, house, pop. Kiedyś na swojej myspace’owej stronie grupa napisała: „Gus Gus przemierzają rzekę elektroniki, omijają mózg i kierują się prosto w stronę serca. Podparci naukowym groove’em i gotowi uderzyć tam, gdzie najbardziej boli”.

GusGus to nie U2. Tutaj na przestrzeni 23 lat skład zespołu ulegał nieustannym zmianom. Aby ogarnąć to zjawisko Wikipedia stworzyła nawet specjalny wykres(!) Jedna postać przewija się w nim nieustannie: od samego początku w GusGus gra Birgir Thórarinsson, znany jako Biggi Veira. Brzmienie wielu płyt zależało w dużej mierze od właśnie tego pana.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


GusGus DJ SET (+Biggi Veira) | 21 lutego 2020 Piątek, SQ klub

Biletomat.pl
25 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Poznań

GusGus DJ SET (+Biggi Veira) Poznań

Bass Astral x Igo Ensemble | Poznań

Śr, 08 kwietnia 2020
godz: 18:00

GusGus DJ SET (+Biggi Veira) Poznań

JFDR | Poznań

Nd, 19 kwietnia 2020
godz: 20:00

od 45 PLN
GusGus DJ SET (+Biggi Veira) Poznań

Patrick The Pan

Cz, 07 maja 2020
godz: 19:00

od 35 PLN
GusGus DJ SET (+Biggi Veira) Poznań

Kornel Kovacs / Poznań [ZMIANA DATY]

Sb, 09 maja 2020
godz: 23:00

od 25 PLN
GusGus DJ SET (+Biggi Veira) Poznań

10ty Dragon FolkFest 2019

Sb, 09 maja 2020
godz: 15:00