Leftfield prezentuje nowy singiel „Full Way Round” – gościem wokalista Fontaines D.C.

fot. Leftfield / YouTube
News
leftfield

Do koncertu Leftfield na łódzkim festiwalu Soundedit pozostało 2 tygodnie - bilety na to wyjątkowe wydarzenie możecie nabyć na stronie Biletomat.pl! Tymczasem legendarny brytyjski duet prezentuje nowy kawałek Full Way Round. To trzeci singiel promujący nadchodzącą płytę This Is What We Do. Wokal do nowego singla dał wokalista popularnej rockowej irlandzkiej formacji Fontaines D.C. – Grian Chatten.

Leftfield na pełnym gazie

Full Way Round to dynamiczny, breakbeatowy kawałek, który spokojnie rozkręci before, imprezę czy after. Numer nawiązuje do złotej ery zespołu i gatunku z drugiej połowy lat 90. Tak jak zapowiadano wcześniej, gościnnie wystąpił Grian Chatten – charyzmatyczny frontman najpopularniejszej nowej kapeli gitarowej Fontaines D.C. Faktycznie ten numer jest tak udany niczym pamiętne współprace takich grup jak Chemical Brothers czy UNKLE z gwiazdami muzyki gitarowej. Nowy album Leftfield ma być eksploracją wokół „miłości, akceptacji, różnorodności i uzdrowienia”, szczególnie w następstwie pandemii koronawirusa i działań Barnesa, który w tamtym okresie próbował oswoić się z traumą z dzieciństwa. This Is What We Do ukaże się za pośrednictwem Virgin Records 2 grudnia.

Leftfield feat Grian Chatten – Full Way Round [Edit]

Zobacz także: Eris Drew i Octo Octa zademonstrują Amerykanom trochę rave’u

Leftfield w Polsce – bilety

Przypominamy, że Leftfield wystąpi już 5 listopada na festiwalu Soundedit ’22 w Łodzi. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są do nabycia na stronie Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →