LAS Festival 2021 i ogłoszenia, które sprawią, że natychmiast zechcesz lata

fot. by abyss
Eventpromo
LAS Festival 2021 bilety line up

LAS Festival startuje z pułapu jednej z najbardziej wyczekanych elektronicznych imprez 2021 roku. Pięć scen, mnogość atrakcji, konkretne ogłoszenia i sporo nowości w line-upie. Sprawdźcie, kto wystąpi na tegorocznej edycji imprezy!

LAS Festival, czyli wydarzenie, na które czeka się cały rok

Nie ma chyba bardziej chillującego eventu, na którym muzyka, natura i uczestnicy są zespoleni w absolutną jedność. Przyroda, luz, kilka scen i elektronika z absolutnie wszystkich światów – oto skrótowa definicja LAS Festival. Niezależnie, czego szukacie na takich imprezach, tam to znajdziecie. Wytchnienie i oderwanie od rzeczywistości, odpoczynek, całonocne maratony na parkietach, święty spokój. Proste, jeżeli marzy Wam się impreza, która stawia i na muzykę i na ludzi, wtedy wybieracie LAS. I nie ma opcji, że się rozczarujecie.

LAS Tribe Open Air 2020 Official Aftermovie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

LAS Festival 2021 – są kolejne ogłoszenia

Organizatorzy nie próżnują i zapowiadają kolejnych artystów, którzy właśnie dołączyli do line-upu zielonej imprezy. Pierwsze nazwiska przedstawicieli światowej i polskiej elektroniki, zaangażowanych w budowanie tegorocznego klimatu LAS Festival znajdziecie tutaj. Poniżej natomiast przedstawimy Wam następnych DJ-ów oraz producentów, którzy uświetnią swoją obecnością edycję 2021.

Dasha Rush, Valentino Mora i inni na pokładzie Tree House

Rozbicie imprezy na pięć scen przesądziło o jej bezkonkurencyjnej różnorodności. Na pierwszy ogień nowych ogłoszeń idzie Dasha Rush, która przedstawi Wam swój bogaty, głęboki oraz wielowarstwowy set. Eksperymentalna forma, stężone techno, performatywność – a to przecież dopiero początek.

Kolejnym zawodnikiem ze sceny Tree House jest Valentino Mora, o mocno ekspresywnych, aczkolwiek ambientowych zakusach. Artysta prowadzi badania nad awangardowymi metodami łagodzenia lęku przy pomocy dźwięków, a już wkrótce ukaże się jego pełnometrażowy eksperymentalny album.

Prócz zagranicznych reprezentantów, podczas LAS Festival usłyszycie również polską śmietankę najlepszych DJ-ów i DJ-ek. Na Tree House zagrają dla Was: MKO, Spectribe, Macewicz, Aksamit, Axis Operandi, Eta Hox, Hekato, Raroh, Vi, Feelaz, Rraph, Sin, Ada Stawiarz i Szmer.

TTT X HÖR – Dasha Rush / May 16

Neil Perch, Von D., Bukkha i inni wystąpią na Bass Tent

Zaczynamy już naprawdę z grubej rury, anonsując show Neila Percha, podstawy składu Zion Train. Artysta zagra swój live mix, który będzie prawdziwym dubowym zatrzęsieniem.

Kolejnym reprezentantem basowego uniwersum na LAS Festival jest Von D., francuski reprezentant Deep Medi oraz Bukkha, doceniany wśród fanów niskich poziomów. Do załogi Bass Tent dołączają ponadto selektorzy z Polski, Kwazar oraz Marko. 

Von D – Symbolism

Minimal i wschody słońca na Rising Stage

Robag Wruhme ze swoim setem uświetni jeden z wieczorów na Rising Stage. Dołączą też do niego przedstawiciele niemieckiej sceny – Juli N More i Leon Licht, a także Casimir von Oettingen & Electronic Elephant, Coco Berlin i Empro oraz Mr Propellerhead i duet Mehr is Mehr. Ponadto możecie oczekiwać również występu wrocławskiego opiekuna LAS Festival, kEczuPa.

Robag Wruhme – Freunde Legen Auf Köln

LAS Festival 2021 – wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć

Impreza odbędzie się w dniach 30 czerwca – 4 lipca w Paczynie. Przypominamy, że LAS Festival zajął pierwsze miejsce w plebiscycie MUNOLUDY 20XX w kategorii DIY Festiwal Roku Polska 2019. Jeżeli szukacie więc nietuzinkowego wypoczynku okraszonego dawką staranie wyselekcjonowanej elektroniki, pożądacie tak muzyki, jak i ludzi – wiecie, dokąd się wybrać wraz z początkiem wakacji.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →