LAS Festival z elektroniczną różnorodnością – byle do wakacji

Festiwale News
LAS Festival 2021 - pierwsze ogłoszenie

Już wkrótce rusza piąta edycja LAS Festival. Jeśli tęsknicie za klimatem nieskrępowanej imprezy na łonie natury, gdzie muzyka jest nie tylko celem, ale też środkiem uniesień - rezerwujcie sobie początek wakacji.

LAS Festival – pięć dni, pięć różnych scen

Tutaj nie istnieją podziały. Liczy się zabawa, luz, ludzie, no i przede wszystkim muzyka. LAS Festival zabierze Was ze sobą w miejsce, gdzie elektronika, choć rozpada się na mniejsze podgatunki, wciąż występuje pod jednym szyldem. Kolejna edycja imprezy nieco będzie różnić się od poprzedniej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom festiwalowiczów, organizatorzy do puli scen – odpowiednio, Bass Tent, na której usłyszycie selekcję dub/d’n’b, Forest Stage, gdzie króluje psytrance, Rising Stage, gdzie bawicie się przy muzyce house/minimal, Tree House, na której rządzi rave i techno – dodali zupełnie nową Chill Stage. Tam wieczorami będzie urzędować ambient oraz downtempo, natomiast w ciągu dnia, planowane są na niej występy zespołów, grających muzykę instrumentalną. No i co Wy na to?

LAS Festival

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. Alex Beryll

LAS Festival – muzyczna różnorodność i zgodność z naturą

Impreza z dala od cywilizacji? Techno w samym środku lasu? Event w stylu house na łonie natury, a nie w dusznym klubie? Tak, tak i jeszcze raz tak! Miejscówka w Kamiennych Górach już od 30 czerwca do 4 lipca przemieni się w pełni zintegrowaną, muzyczną wioskę. Minimal, psytrance, d’n’b i dużo, dużo więcej. Pięć scen daje nieograniczone gatunkowe możliwości – to Ty zdecydujesz, gdzie i jak będziesz się bawić. LAS Festival dąży do muzycznego zjednoczenia i każdego roku jest już coraz bliżej celu. Sprawdźcie, jak ostatnio wyglądała ta impreza: może poczujecie, że właśnie tego wam brakowało.

LAS Tribe Open Air 2020 Official Aftermovie

LAS Festival 2021 – elektronika i kreatywność

Prócz muzyki, na evencie w Kamiennych Górach nie minie Was okazja do wykazania się zdolnościami manualnymi i kreatywnością. Podczas LAS Festival odbędą się zajęcia z jogi czy tai chi, będzie tam również przestrzeń poświęcona sztuce oraz różnego rodzaju instalacjom artystycznym. Wieczorami zaskoczą Was wizualizacje oraz pokazy świetlne. Niepowtarzalny klimat imprezy to tylko jeden z powodów, dla których warto tam przyjechać. Jeśli spróbujecie – sami poznacie pozostałe.

LAS Festival

fot. Wasyl Photography

LAS Festival 2021 – pierwsze ogłoszenie

Na pierwszy ogień idzie Bass Tent. Tam właśnie po raz pierwszy wystąpią starzy wyjadacze elektroniki prosto z Polski, czyli nietuzinkowy duet SKALPEL. Igor Pudło oraz Marcin Cichy tworzą razem specyficzny związek producencki. Ich set będzie dla ciekawym doświadczeniem, podczas którego będziecie mieli okazję przekonać się o przestrzenności muzyki. Bas, dużo basu oraz jazzowe sample – tyle wystarczy, żeby przenieść Was w zupełnie inny wymiar brzmienia.

Prócz nich, na scenie wystąpi także Janka, czyli Hatti Vatti i Daniel Drumz. Przy nich pobawicie się do muzyki, brzmiącej jednocześnie nowocześnie oraz analogowo. Na dokładkę LAS Festival zapowiada liva act disrupty, który stoi za kultowym labelem Jahatri. Ci zawodnicy rodzą nadzieję, na konkretną, porządną dawkę basu, która opanuje nas co najmniej do końca wydarzenia.

disrupt – Lauch Window

A co słychać na Forest Stage?

Wiadomo – tam będzie odjazd, odlot i wszystko jednocześnie. Pierwszeństwo ma tutaj niekwestionowana gwiazda imprezy – PSYKOVSKY, który poprowadzi na scenie przedziwne rytuały. Szykuje się pełne sześć godzin transu z rosyjskim szamanem. Jego set będzie taki, jak należy – ostry, dosadny, zaznaczony surowością, a zarazem na tyle przyjemny, by pozwolił się w sobie dosłownie rozpłynąć.

Ponadto, swój live act zaprezentuje równie poważany na międzynarodowej arenie OROBORO. Uzupełnieniem muzycznej magii z Forest Stage będzie też przeprawa z polskimi artystami. Na scenie swoje ceremoniały odprawią także Senkra.space, Skrz_t oraz Darum z Khrabrost crew. 

Psykovsky – Hellove Ja Wohl Yo

Przypominam, że LAS Festial dopiero startuje z ogłoszeniami, a po takim początku, jak najbardziej można wyczekiwać jeszcze więcej.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →