Skalpel i Catz’ N Dogz on acid!

News
Catz N Dogz Skalpel

Duet Skalpel znowu zaskakuje. Tym razem premierą kwaśnego remiksu piosenki Escape! Posłuchajcie, jak daleko w tyle pozostawili wersję oryginalną!

Skalpel – polski duet eksportowy

Skalpel to jeden z najciekawszych towarów eksportowych Polski, jeśli chodzi o muzykę. Od lat wspaniale łączą jazz z abstrakcyjnym hip-hopem i trip-hopem. Od ich ostatniej płyty Highlight minęło właśnie trochę ponad pół roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Remiksy Escape

Duet przygotował  właśnie dla fanów nową wydawniczą atrakcję: specjalną EP-kę z remiksami. Dziś nadchodzi kolejna odsłona zapowiadanego na początek listopada cyfrowego wydawnictwa  Escape Remixes. Po pierwszym singlu z lirycznym, delikatnym remiksem Escape autorstwa niezwykle utalentowanej Hani Rani, czas na taneczną wersję mistrzów muzyki klubowej: Catz ’n Dogz.

Catz 'N Dogz i ich remiksy

Świetni klubowi producenci remiksowali już kawałki takich tuzów jak Kings Of Leon, Roisin Murphy czy Claptone. Temat z Escape obrali jako punkt wyjścia do tanecznej zabawy, wpisując skalpelowy melodyczny wątek w parkietową estetykę acid -house. Właśnie takie remiksy bardzo cenimy: kreatywne i odmienne od oryginału, obierające sobie fragment podstawowego nagrania za trzon pracy nad wersją utanecznioną. Estetyka acidowa z użyciem Roland TB 303 zawsze wywołuje euforyczny efekt na parkiecie – nie inaczej będzie w przypadku remiksu Grzegorza i Wojtka! This is acieeed!

Premiera Escape Remixes EP zaplanowana jest na 5 listopada (NoPaper Records / !k7). Autorami animacji do video są Tving Stage Design.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →