PREMIERA! Posłuchaj „Tomorrow” Catz’n Dogz z najnowszego albumu

News
Catz n Dogz - Fot. Karol Grygoruk

Ulubiony eksportowy duet z Polski - Catz 'n Dogz zaskakuje nagłym dropem albumu! Najnowsza, ekskluzywna premiera wideo już u nas!

Catz’n Dogz. CV światowej klasy

Duet Catz’n Dogz wciąż w formie. Ponad 15 lat na scenie (oczekujcie ich znakomitego eseju wspomnieniowego w  nadchodzącej książce „15 lat sceny techno w Polsce”!) i nadal serwują nam nowe brzmienia i kolejne płyty, a tym samym emocje. Wydają w tak renomowanych wytwórniach jak Defected, Dirtybird oraz Diynamic. Współpracują z gwiazdami świata muzyki house. Wystarczy wymienić kolejno nazwiska Jamie Jones, Claude Von Stroke, Green Velvet, Maurice Fulton, Anja Schneider, DJ Haus i Claptone. Brzmieniom tworzonym przez Grzegorza i Wojtka nie oparły się też takie tuzy świata popu jak Friendly Fires, Kings Of Leon, Rosin Murphy i Disclosure. To dla nich powstały taneczne rekonstrukcje singlowych przebojów.

Catz’n Dogz. Nieoczekiwany drop nowego albumu

Rok po premierze albumu Friendship, zespół nieoczekiwanie powraca z kolejnym długogrającym wydawnictwem. Premiera Moments odbędzie się w najbliższy piątek, 26 czerwca.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Catz 'n Dogz. Zdjęcie: Jesus Ugalde

Catz 'n Dogz. Zdjęcie: Jesus Ugalde

Na nastrojową i bardzo nietypową jak na ten duet płytę trafiła muzyka wyprodukowana w trakcie lockdownu, który uśpił nasz świat. Tak powstał wyjątkowy koncept-album. Moments to dwanaście utworów, które składają się na swoistą podróż dźwiękową, emocjonalne wzloty i upadki ubrane w muzykę. Grzegorz i Wojtek wyszli poza strefę komfortu i układali swój świat na nowo wymyślając kolejne sposoby pracy twórczej, kontaktu z rodziną i przyjaciółmi oraz współpracę z innymi muzykami.

Catz’n Dogz prezentują Tomorrow

Deep-house’owe Tomorrow z euforycznym, dokumentującym festiwalową radość teledyskiem to utwór zamykający ten postpandemiczny, refleksyjny album.

I wanna see you dancing again, I wanna see you smile.

Pierwsi widzowie tego wideo oglądali je z wielkimi emocjami. Obyście i wy poczuli te muzyczne „ciary na całym ciele”!

Polecamy też sobotnią sesję brunchową z Catz’n Dogz o 12:00 na ich profilach na Facebooku i YouTube. Ta najbliższa będzie miała charakter sesji odsłuchowej najnowszego albumu.

Płyty posłuchacie TUTAJ


Zdjęcie główne: Fot. Karol GrygorukPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →