Skalpel w interpretacji Hani Rani

News

Coraz bardziej popularna polska pianistka i kompozytorka Hania Rani przygotowała specjalny remiks utworu wrocławskiego Skalpela.

Hania Rani remiksuje

Po sukcesie znakomitego albumu Highlight, Skalpel zapowiada Escape EP z interpretacjami jednej z najlepszych kompozycji z tej płyty. Pierwszą zapowiedzią cyfrowego wydawnictwa jest remiks autorstwa największego odkrycia polskiej sceny ostatnich lat – Hani Rani.

Jej kameralna, niezwykle skupiona interpretacja, wybrzmiewa klarownym brzmieniem fortepianu, które pięknie kontrastuje z niepokojącym dronowym ambientem. Animację do wersji audio utworu przygotowało Tving Stage Design.

Skalpel – Escape: Hania Rani Remix

Autorami pozostałych remiksów, które trafią na Escape EP, są czołowi polscy artyści. Kolejne utwory z wydawnictwa zostaną zaprezentowane wkrótce.

Hania Rani – artystka, o której robi się coraz głośniej

Hania Rani, laureatka aż czterech Fryderyków za rok 2019, potraktowała kompozycję wrocławskiego duetu z ogromną czułością. Rani wydała do tej pory dwie solowe płyty – Esja (2019) i Home (2020). Artystka ostatnio pracowała również nad muzyką do filmu Jak najdalej stąd, którego reżyserem jest Piotr Domalewski.

Hania Rani – F Major

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Low Key. Współtwórca duetu Skalpel z nowym projektem

24 września 2019
Skalpel w interpretacji Hani Rani

Skalpel powraca – słuchamy nowego utworu dla Ninja Tune

22 kwietnia 2013
Skalpel w interpretacji Hani Rani

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.