Las Festival 2022 – pierwsze ogłoszenia i pełen chill

fot. Artur AEN Nowicki
Eventpromo
Last Festival 2022 pierwsze ogłoszenie line-up konkurs

Las Festival 2022 ogłasza po raz pierwszy. Jak co roku możecie być pewni, że line-up imprezy będzie totalnie wystrzelony, a gatunkowa przepaść między artystami, zamiast podzielić, zjednoczy.

Las Festival 2022 – wspomnienia wkrótce zatoczą koło

Trochę czasu minęło, lecz wspomnienia z ostatniej edycji festiwalu nie zdążyły się zatrzeć. Dobrze jednak poczuć ten klimat ekscytacji ponownie, bo oto oficjalnie można rozpocząć odliczanie do Las Festival 2022. W tym roku festiwalowicze ponownie rozbiją się w urokliwym Paczynie, gdzie przez kilka dni nieprzerwanie będą mogli oddać się celebracji przy najlepszej elektronicznej selekcji. Taniec, budowanie więzi (z sobą i z naturą), zacieśnianie relacji, odpoczynek, rozwój – wielowątkowość imprezy, niemalże spirytualistyczne doznania przetapiane z włożonej w zabawę energii to skrócony opis tego, czego można oczekiwać i z czego można skorzystać podczas eventu.

Poza tym wszystkim jest jeszcze (oczywiście) muzyka. Najważniejsza, na pierwszym miejscu, spajająca cały koncept wypoczynku prawie na krańcu świata w mistycznej separacji od niewtajemniczonych. Stoi nie tylko na piedestale, ale i na bardzo wysokim poziomie – zresztą przekonajcie się sami, bo już pierwsze ogłoszenie zachęca do spakowania się na kilka dni i wyjechania pod czeską granicę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj: LAS Festival – ludzie, ludzie i muzyka – relacja z festiwalu

Last Festival 2022 pierwsze ogłoszenie line-up konkurs
fot. Artur AEN Nowicki

Co słychać w Lesie? Znamy pierwszych artystów

Czeka cię chill, jakiego dotąd nie zaznałeś. Garść nazwisk zasila line-up Flow Tent, usytuowanej na relaksacyjnej polanie, dostosowanej tak do medytacyjnego zen, jak i energetycznego otrząśnięcia się po odpoczynku. Podczas Las Festival 2022 wystąpią na niej między innymi: KAMP!, MIN t, Kosy, Positive Thursdays In Dub, Essex, Riyoon, Skarby, Ikrvs oraz Noon.

Flow Tent to jednak niejedyna zaopiekowana scena: już na starcie każda miejscówka została obsadzona artystą – lub jej dobrym duchem. Tree House, gdzie rządzi surowe techno, przejmuje Slap, natomiast nad sceną Rising (house, minimal i to, co pomiędzy) kuratelę obejmą duet Catz 'N Dogz wraz z C&C Booking.

Psytrance’y także nie obyły się bez swego przedstawiciela. Na pierwszy ogień na Forest Stage idzie Modus. A – jak przypominamy – to dopiero początek ogłoszeń.

Modus – The Future Is Behind Us [Full Album]

Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla tych, dla których Last Festival = Bass Tent. W tym roku zabawicie się nie tylko tam.

Last Festival 2022 pierwsze ogłoszenie line-up konkurs
fot. Artur AEN Nowicki

Wy również możecie wystąpić na festiwalu i dołożyć swoją cegiełkę do czynnego budowania jego muzycznej społeczności. Wystartował konkurs, w którym można wygrać miejsce w line-upie. Weź udział, a później zagraj na scenie – tej stworzonej z myślą o młodych i nieodkrytych talentach lub nawet na którejś z głównych festiwalowych scen.

Sześć slotów to stawka gwarantowana, lecz zwycięzców może być więcej. Chętni mogą zaprezentować się do 3 marca 2022, poprzez nadesłanie DJ seta, live actu, „a nawet poezji śpiewanej”. Szczegóły znajdziecie na facebookowym profilu Las Festival.

LAS Festival 2021 Official Aftermovie

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →