Las Festival 2022 – pierwsze ogłoszenia i pełen chill

fot. Artur AEN Nowicki
Eventpromo
Last Festival 2022 pierwsze ogłoszenie line-up konkurs

Las Festival 2022 ogłasza po raz pierwszy. Jak co roku możecie być pewni, że line-up imprezy będzie totalnie wystrzelony, a gatunkowa przepaść między artystami, zamiast podzielić, zjednoczy.

Las Festival 2022 – wspomnienia wkrótce zatoczą koło

Trochę czasu minęło, lecz wspomnienia z ostatniej edycji festiwalu nie zdążyły się zatrzeć. Dobrze jednak poczuć ten klimat ekscytacji ponownie, bo oto oficjalnie można rozpocząć odliczanie do Las Festival 2022. W tym roku festiwalowicze ponownie rozbiją się w urokliwym Paczynie, gdzie przez kilka dni nieprzerwanie będą mogli oddać się celebracji przy najlepszej elektronicznej selekcji. Taniec, budowanie więzi (z sobą i z naturą), zacieśnianie relacji, odpoczynek, rozwój – wielowątkowość imprezy, niemalże spirytualistyczne doznania przetapiane z włożonej w zabawę energii to skrócony opis tego, czego można oczekiwać i z czego można skorzystać podczas eventu.

Poza tym wszystkim jest jeszcze (oczywiście) muzyka. Najważniejsza, na pierwszym miejscu, spajająca cały koncept wypoczynku prawie na krańcu świata w mistycznej separacji od niewtajemniczonych. Stoi nie tylko na piedestale, ale i na bardzo wysokim poziomie – zresztą przekonajcie się sami, bo już pierwsze ogłoszenie zachęca do spakowania się na kilka dni i wyjechania pod czeską granicę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przeczytaj: LAS Festival – ludzie, ludzie i muzyka – relacja z festiwalu

Last Festival 2022 pierwsze ogłoszenie line-up konkurs
fot. Artur AEN Nowicki

Co słychać w Lesie? Znamy pierwszych artystów

Czeka cię chill, jakiego dotąd nie zaznałeś. Garść nazwisk zasila line-up Flow Tent, usytuowanej na relaksacyjnej polanie, dostosowanej tak do medytacyjnego zen, jak i energetycznego otrząśnięcia się po odpoczynku. Podczas Las Festival 2022 wystąpią na niej między innymi: KAMP!, MIN t, Kosy, Positive Thursdays In Dub, Essex, Riyoon, Skarby, Ikrvs oraz Noon.

Flow Tent to jednak niejedyna zaopiekowana scena: już na starcie każda miejscówka została obsadzona artystą – lub jej dobrym duchem. Tree House, gdzie rządzi surowe techno, przejmuje Slap, natomiast nad sceną Rising (house, minimal i to, co pomiędzy) kuratelę obejmą duet Catz 'N Dogz wraz z C&C Booking.

Psytrance’y także nie obyły się bez swego przedstawiciela. Na pierwszy ogień na Forest Stage idzie Modus. A – jak przypominamy – to dopiero początek ogłoszeń.

Modus – The Future Is Behind Us [Full Album]

Organizatorzy przygotowali również niespodziankę dla tych, dla których Last Festival = Bass Tent. W tym roku zabawicie się nie tylko tam.

Last Festival 2022 pierwsze ogłoszenie line-up konkurs
fot. Artur AEN Nowicki

Wy również możecie wystąpić na festiwalu i dołożyć swoją cegiełkę do czynnego budowania jego muzycznej społeczności. Wystartował konkurs, w którym można wygrać miejsce w line-upie. Weź udział, a później zagraj na scenie – tej stworzonej z myślą o młodych i nieodkrytych talentach lub nawet na którejś z głównych festiwalowych scen.

Sześć slotów to stawka gwarantowana, lecz zwycięzców może być więcej. Chętni mogą zaprezentować się do 3 marca 2022, poprzez nadesłanie DJ seta, live actu, „a nawet poezji śpiewanej”. Szczegóły znajdziecie na facebookowym profilu Las Festival.

LAS Festival 2021 Official AftermoviePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →