MIN t prezentuje drugi solowy album

News

MIN t – wrocławska kompozytorka i wokalistka mieszkająca w Berlinie – wraca z drugim solowym albumem Shot To Pieces. Sprawdź, jak prezentuje się teledysk promujący zapowiadany krążek.

MIN t po czterech latach wraca z nowym albumem

Martyna Kubicz znana jako MIN t przedstawia 13 nowych utworów będących obrazem ewolucji eksperymentalnego stylu artystki. Cztery lata po wydaniu debiutanckiego krążka Asemblage Martyna większość czasu spędziła, koncertując się na najważniejszych festiwalach w Polsce i za granicą. W końcu wróciła do studia by stworzyć płytę  Shot to Pieces we współpracy z Leo Abrahamsem. Ten światowej klasy muzyk i producent dał się poznać, nagrywając między innymi z Jonem Hopkinsem, Wild Beasts czy Brianem Eno.

Najnowszy singiel Fight Freeze Flight otwiera tracklistę, a zarazem nowy rozdział w karierze muzycznej MIN t:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Napisałam Fight Freeze Flight po pierwszym napadzie paniki. Nie wiedziałam, co się ze mną dzieje, czułam się unieruchomiona i totalnie przestraszona. Chciałam w tej piosence porozmawiać ze swoim lękiem, uczłowieczyć go i spróbować zrozumieć. Opowiedziałam o tym uczuciu siostrze, ona ubrała moje emocje w słowa.

Martyny Kubicz karierę muzyczną rozpoczęła się w wieku siedmiu lat, gdy zaczęła grę na pianinie. W wieku 20 lat przeniosła się do Berlina, gdzie ukończyła studia w szkole muzycznej BIMM. Późną jesienią 2017 roku nakładem niezależnej wytwórni Regime Brigade ukazał się debiutancki długogrający album artystki zatytułowany Assemblage. MIN t odwiedziła wiele festiwali: Open’er, OFF Festival, Orange Warsaw Festival Wooded, Soundrive, Spring Break, LAS Camp. Występowała również w ramach polskich tras koncertowych takich artystów jak m.in. Vitalic, Angel Haze czy GusGus.

28.03.2021, min_t

Osobista historia opowiedziana nutami

Drugi solowy album MIN t zabiera słuchaczy w podróż po skrajnych stanach i towarzyszących im emocjach. To mistrzowsko pogłębiony i skondensowany industrialny amalgamat popowego rave-artu.  Jak mówi sama Martyna:

Muzycznie jest to kolaż różnych wspomnień. Sample, na których opiera się singiel były nagrywane na moim berlińskim podwórku, a solówka będąca przerywnikiem utworu to nagrany egzamin z jazzowego fortepianu (transkrypcji solówki Oscara Petersona). Wszystkie te niby-przypadkowe dźwięki oddają moje uczucie zamrożenia i zagubienia w rzeczywistym świecie.

W najnowszym singlu gościnnie rapuje berliński MC – Young Naughty Soul, który wystąpił również na planie teledysku, wcielając się w postać antagonisty. Album Shot To Pieces znajdziemy we wszystkich serwisach streamingowych. 

A już dzisiaj Martyna jest gościem piątkowego cyklu na Instagramie „Zanim znów pójdę w tango”. Min T dzieli się swoimi poleceniami w kontekście dobrze spędzonego weekendu. Sprawdź koniecznie tutaj, jaki film, płyta czy książka są obecnie na celowniku naszego gościa!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →