MIN t z nowym klipem o miłości, która nie zna żadnych barier

Fot. Materiały promocyjne
News
MIN t i kochankowie

MIN t zaprezentowała odważny teledysk do kawałka Lovers. Zaangażowana społecznie produkcja to czysty zachwyt nad uczuciem między dwojgiem ludzi, które wychodzi poza przyjęte normy.

MIN t i kochankowie

Poprzez swój nowy teledysk do utworu Lovers wokalistka chce podkreślić swoje zaangażowanie w tolerancję społeczną i akceptację wszystkich tych par, które wykraczają poza przyjęte normy – czy to ze względu na pochodzenie etniczne, orientację seksualną, czy przynależność religijną. To, że dziś w wielu miejscach miłość może być kolorowa, nie jest darem niebios, ale wolnością wywalczoną przez długi czas. I każdy pocałunek w tym filmie jest wyrazem uznania dla tego faktu.

MIN t – Lovers

MIN t – osobista historia opowiedziana nutami

Po debiutanckim krążku Assemblage, wielu koncertach na festiwalach w Polsce i za granicą oraz udanej akcji crowdfundingowej w serwisie Kickstarter, artystka wróciła do studia, aby stworzyć płytę Shot to Pieces we współpracy z Leo Abrahamsem, światowej klasy muzykiem i producentem, nagrywającym między innymi z Jonem Hopkinsem, Wild Beasts, Ghostpoet czy Brianem Eno. Na krążku, który miał swoją premierę w grudniu 2021 roku, znajdziemy 13 premierowych utworów, będących obrazem ewolucji eksperymentalnego stylu artystki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MIN t – Shot to Pieces

Martyna Kubicz – kolejne kroki w karierze

MIN t (Martyna Kubicz) to wrocławska kompozytorka i wokalistka mieszkająca na stałe w Berlinie. Kubicz karierę muzyczną rozpoczęła w wieku siedmiu lat, gdy zaczęła grę na pianinie. W wieku 20 lat przeniosła się do Berlina, gdzie ukończyła studia w szkole muzycznej BIMM. Późną jesienią 2017 roku nakładem niezależnej wytwórni Regime Brigade ukazał się debiutancki długogrający album artystki zatytułowany Assemblage. Martyna odwiedziła wiele festiwali: Open’er, OFF Festival, Orange Warsaw Festival Wooded, SoundriveSpring BreakLAS Camp. Występowała również w ramach polskich tras koncertowych takich artystów jak m.in. VitalicAngel Haze czy GusGus.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →