MIN t z nowym klipem o miłości, która nie zna żadnych barier

Fot. Materiały promocyjne
News
MIN t i kochankowie

MIN t zaprezentowała odważny teledysk do kawałka Lovers. Zaangażowana społecznie produkcja to czysty zachwyt nad uczuciem między dwojgiem ludzi, które wychodzi poza przyjęte normy.

MIN t i kochankowie

Poprzez swój nowy teledysk do utworu Lovers wokalistka chce podkreślić swoje zaangażowanie w tolerancję społeczną i akceptację wszystkich tych par, które wykraczają poza przyjęte normy – czy to ze względu na pochodzenie etniczne, orientację seksualną, czy przynależność religijną. To, że dziś w wielu miejscach miłość może być kolorowa, nie jest darem niebios, ale wolnością wywalczoną przez długi czas. I każdy pocałunek w tym filmie jest wyrazem uznania dla tego faktu.

MIN t – Lovers

MIN t – osobista historia opowiedziana nutami

Po debiutanckim krążku Assemblage, wielu koncertach na festiwalach w Polsce i za granicą oraz udanej akcji crowdfundingowej w serwisie Kickstarter, artystka wróciła do studia, aby stworzyć płytę Shot to Pieces we współpracy z Leo Abrahamsem, światowej klasy muzykiem i producentem, nagrywającym między innymi z Jonem Hopkinsem, Wild Beasts, Ghostpoet czy Brianem Eno. Na krążku, który miał swoją premierę w grudniu 2021 roku, znajdziemy 13 premierowych utworów, będących obrazem ewolucji eksperymentalnego stylu artystki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MIN t – Shot to Pieces

Martyna Kubicz – kolejne kroki w karierze

MIN t (Martyna Kubicz) to wrocławska kompozytorka i wokalistka mieszkająca na stałe w Berlinie. Kubicz karierę muzyczną rozpoczęła w wieku siedmiu lat, gdy zaczęła grę na pianinie. W wieku 20 lat przeniosła się do Berlina, gdzie ukończyła studia w szkole muzycznej BIMM. Późną jesienią 2017 roku nakładem niezależnej wytwórni Regime Brigade ukazał się debiutancki długogrający album artystki zatytułowany Assemblage. Martyna odwiedziła wiele festiwali: Open’er, OFF Festival, Orange Warsaw Festival Wooded, SoundriveSpring BreakLAS Camp. Występowała również w ramach polskich tras koncertowych takich artystów jak m.in. VitalicAngel Haze czy GusGus.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →