Laurent Garnier w filmie dokumentalnym – „Off The Record”

316
News
Laurent Garnier w filmie dokumentalnym – „Off The Record”

Film Off The Record powstał w ramach kampanii Kickstartera. Głównym bohaterem dokumentu jest Laurent Garnier, ale występują w nim także Jeff Mills i Carl Cox.

Laurent Garnier wydaje film dokumentalny zatytułowany Off The Record. Reżyserem produkcji jest Gavin Riviore. Na potrzeby stworzenia filmu dostał on dostęp do niepublikowanych wcześniej materiałów z trzech ostatnich lat działalności Garniera.

Off The Record koncentrować się będzie głównie na światowej trasie Garniera z lat 2018 i 2019 i pojawią się na nim wywiady z takimi postaciami jak Jeff Mills, Derrick May czy Carl Cox.

Laurent Garnier Off The Record

Dokument jest częścią kampanii crowdfundingowej strony Kickstarter, co oznacza że będzie sfinansowany ze środków przekazanych przez zwykłych ludzi. Obecnie na stronie uzbierano już ponad 140 tys. dolarów.

Wszyscy, którzy przyczynią się do powstania filmu, będą mogli liczyć na różne bonusy. Ich nazwiska pojawią się w napisach końcowych, zdobędą dostęp do prywatnej grupy na Facebooku oraz zaproszenia na ekskluzywną imprezę, z której materiał ma być wykorzystany w dokumencie.

Laurent Garnier: Off The Record – zobacz zwiastun:

Jeżeli chcielibyście wesprzeć powstanie dokumentu, link do strony znajdziecie tutaj.