Munoludy 20XX – DIY Festiwal Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
Festiwale News
Munoludy 20XX DIY Festiwal Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii DIY Festiwal Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii DIY Festiwal Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii DIY Festiwal Roku Polska 2019. Oto one!

5. UPPER FESTIVAL 2019

4. BASS CAMP 2019

3. SUMMER CONTRAST FESTIVAL 2019

Kolejny festiwal DIY na łonie przepięknej natury. Muzyka, natura, wolność, sztuka, ludzie, dźwięki – czego chcieć więcej? Stali bywalcy Summer Contrast nie wyobrażają sobie lata bez odwiedzin Niemierzyna. Tak samo my, nie wyobrażamy sobie roku kalendarzowego bez Summer Contrast.

munoludy 20xx

2. GARBICZ FESTIVAL 2019

Najbardziej tajemnicze i pobudzające wyobraźnie przedsięwzięcie festiwalowe ostatnich lat. W odniesieniu do Garbicz Festival stwierdzenie: „Co w Vegas, zostaje w Vegas”, pasuje jak ulał. Sukces festiwalu nie jest przypadkowy. Brawo dla całej rodziny Garbicza!

munoludy 20xx

1. LAS FESTIVAL 2019

Gdzieś, na dalekim Śląsku, w mikroskopijnej wsi Paczyn, odbywa się LAS Festival. Ponad muzycznymi i światopoglądowymi podziałami. Kumulacja ludzi z niemalże każdego odłamu elektroniki połączyła się w jedną rodzinę tworząc festiwal wyjątkowy w swoim rodzaju. Jeśli rząd nie zamknie lasów – możemy spać spokojnie w oczekiwaniu na kolejne edycje!

munoludy 20xxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →