Munoludy 20XX – głosowanie zakończone! Kiedy wyniki?

News
Munoludy 20XX - Nagrody Polskiej Sceny Klubowej - rusza plebiscyt

Głosowanie dobiegło końca! To była wyjątkowa edycja pod wieloma względami. Plebiscyt Munoludy 20XX wkracza w kolejny etap. Po zaprezentowaniu nominacji, a następnie głosowaniu, przyszła pora na to, by poznać wyniki!

O tym, dlaczego tegoroczna edycja plebiscytu Munoludy 20XX przybrała taki a nie inny kształt, napisaliśmy już wszystko (tutaj). Spędziliśmy długie tygodnie na intensywnej pracy wielu zespołów. Efekt ich wysiłku przerodził się w jedną z najbardziej udanych i jedną z rekordowych odsłon plebiscytu Munoludy.

munoludy20xx logotyp najnowszej edycji plebiscytu

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX. Wyjątkowa edycja = rekordowa edycja

Plebiscyt to także liczby, a te, jeśli chodzi o Munoludy 20XX, przedstawiają się imponująco!

W Munoludy 20XX oddano REKORDOWĄ ilość głosów na nominacje w 19 kategoriach:

231 898 głosów

Munoludy20XX - ilość oddanych głosów

W plebiscycie wzięło udział ponad 10,5 tys. osób.

Munoludy 20XX – meritum

Jednak to, co najważniejsze to to, że na moment wszyscy przypomnieliśmy sobie o tym, co zabrała nam pandemia. Media społecznościowe pełne były pozytywnych treści, którymi nominowane osoby i podmioty zachęcały do udziału w głosowaniu oraz przekonywały dlaczego to właśnie na nich należy postawić swój wybór. Na moment wróciliśmy do ulubionych klubów oraz na najlepsze imprezy i festiwale. Zapomnieliśmy o problemach, zatęskniliśmy za tym, co kochamy i być może z nieco większą nadzieją spojrzeliśmy w przyszłość, bo choć sytuacja wokół wciąż jest niesłychanie trudna, to wierzymy, że latem, a następnie jesienią przyjdzie nam się znów spotkać

Munoludy 20XX. Kiedy wyniki?

Jednak zanim to nastąpi, poznacie wyniki plebiscytu. Kiedy? Tego dowiecie się niebawem. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, szykujemy dla Was kilka niespodzianek. Parę z nich dotyczyć będzie rozstrzygnięcia plebiscytu Munoludy 20XX i prezentacji wyników. Szczegóły już wkrótce! Bądźcie czujni!

Munoludy 20xx - głowa MunoludaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →