Nostalgia wzięła górę. Przypominamy trzy poprzednie edycje plebiscytu Munoludy

News
MunoRetrospekcja

W ramach małego przerywnika przed ostatnim dzwonkiem pragniemy przypomnieć Wam ostatnie lata z naszych plebiscytów. Coś na zasadzie małej retrospekcji i przypominajki w jednym. Jeszcze tylko przez ostatnie kilkadziesiąt godzin czekamy na wasze ostatnie głosy w Munoludach. Tak więc, jeśli jeszcze nie wybraliście swoich kandydatów, tudzież zwlekacie z decyzją na ostatnią chwilę, radzimy się śpieszyć!

Gdybyśmy mieli użyć żargonu kolarskiego powiedzielibyśmy, że jesteśmy właśnie na ostatniej prostej. Rekordowa ilość kategorii, nominacji i oddanych głosów, mówią same za siebie. Napisaliśmy historię, do której każdy z Was dołożył swoją cegiełkę. Jak na każdy plebiscyt przystało, przyjdzie jeszcze czas na podsumowania i przedstawienie sylwetek zwycięzców. Jako, że jesteśmy bardzo nostalgicznie nastawieni do naszych poprzednich edycji, przed jutrzejszym końcem głosowania chcielibyśmy wziąć pod małą lupę ostatnie 3 edycje. Bo dlaczego by nie. Przypomnijmy sobie zatem, jak to wyglądało w latach 2015, 2016 i 2018.

Munoludy

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak pory roku Vivaldiego

Podobnie jak u Vivaldiego, również i my, się zmieniamy. Dla Was. Niczym pory roku u włoskiego kompozytora. Bo kto jeszcze pamięta zawrotne 6 kategorii w 2017 za rok 2016? Pojedynczy przypadek kategorii Muno.pl Podcast Roku Polska w 2016 (za 2015 rok) pamiętają pewnie tylko Catz 'n Dogz, zwycięzcy kategorii. Rok później kategorii na najlepszy podcast już nie było. Powróciliśmy zatem do 6 sztampowych, które przyświecały nam zaledwie przez jeszcze jedną edycje. Rok 2016 (za 2015) prezentował się następująco:

W 2017 (za 2016) swoją dominację potwierdził Audioriver, który również i w kolejnej edycji Munoludów, za 2018 rok, zgarnął nagrodę dla najlepszego festiwalu.

Munoludy2018

Munoludy. Rekord goni rekord

Chęć osiągnięcia lepszego i bardziej miarodajnego plebiscytu jeszcze nigdy w historii nie osiągnęła poziomu tego za rok 2018. W trakcie dwóch tygodni trwania absolutnie rekordowej edycji Munoludów 2018, udział w niej wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 oddane głosy na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. Wzbogacona o pozycje dzielące artystów na poszczególne gatunki elektroniki, okazały się strzałem w dziesiątkę. Na świecznik wzięliśmy również aktywność związaną z najlepszymi miejscówkami, inicjatywami i utworem.

Tą samą, aczkolwiek bardziej wyboistą drogą, poszliśmy i w tym roku. Z wiadomych względów każdą z kategorii musieliśmy dokładnie przestudiować. Nie na miejscu byłoby nominować festiwale czy kluby za 2020 roku w momencie braku jakiejkolwiek aktywności z ich strony. Nie zdziwi nas zatem fakt, jeśli i następnej edycji Munoludów pokusimy się po format podobny do tegorocznego.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →