Nostalgia wzięła górę. Przypominamy trzy poprzednie edycje plebiscytu Munoludy

News
MunoRetrospekcja

W ramach małego przerywnika przed ostatnim dzwonkiem pragniemy przypomnieć Wam ostatnie lata z naszych plebiscytów. Coś na zasadzie małej retrospekcji i przypominajki w jednym. Jeszcze tylko przez ostatnie kilkadziesiąt godzin czekamy na wasze ostatnie głosy w Munoludach. Tak więc, jeśli jeszcze nie wybraliście swoich kandydatów, tudzież zwlekacie z decyzją na ostatnią chwilę, radzimy się śpieszyć!

Gdybyśmy mieli użyć żargonu kolarskiego powiedzielibyśmy, że jesteśmy właśnie na ostatniej prostej. Rekordowa ilość kategorii, nominacji i oddanych głosów, mówią same za siebie. Napisaliśmy historię, do której każdy z Was dołożył swoją cegiełkę. Jak na każdy plebiscyt przystało, przyjdzie jeszcze czas na podsumowania i przedstawienie sylwetek zwycięzców. Jako, że jesteśmy bardzo nostalgicznie nastawieni do naszych poprzednich edycji, przed jutrzejszym końcem głosowania chcielibyśmy wziąć pod małą lupę ostatnie 3 edycje. Bo dlaczego by nie. Przypomnijmy sobie zatem, jak to wyglądało w latach 2015, 2016 i 2018.

Munoludy

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak pory roku Vivaldiego

Podobnie jak u Vivaldiego, również i my, się zmieniamy. Dla Was. Niczym pory roku u włoskiego kompozytora. Bo kto jeszcze pamięta zawrotne 6 kategorii w 2017 za rok 2016? Pojedynczy przypadek kategorii Muno.pl Podcast Roku Polska w 2016 (za 2015 rok) pamiętają pewnie tylko Catz 'n Dogz, zwycięzcy kategorii. Rok później kategorii na najlepszy podcast już nie było. Powróciliśmy zatem do 6 sztampowych, które przyświecały nam zaledwie przez jeszcze jedną edycje. Rok 2016 (za 2015) prezentował się następująco:

W 2017 (za 2016) swoją dominację potwierdził Audioriver, który również i w kolejnej edycji Munoludów, za 2018 rok, zgarnął nagrodę dla najlepszego festiwalu.

Munoludy2018

Munoludy. Rekord goni rekord

Chęć osiągnięcia lepszego i bardziej miarodajnego plebiscytu jeszcze nigdy w historii nie osiągnęła poziomu tego za rok 2018. W trakcie dwóch tygodni trwania absolutnie rekordowej edycji Munoludów 2018, udział w niej wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 oddane głosy na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. Wzbogacona o pozycje dzielące artystów na poszczególne gatunki elektroniki, okazały się strzałem w dziesiątkę. Na świecznik wzięliśmy również aktywność związaną z najlepszymi miejscówkami, inicjatywami i utworem.

Tą samą, aczkolwiek bardziej wyboistą drogą, poszliśmy i w tym roku. Z wiadomych względów każdą z kategorii musieliśmy dokładnie przestudiować. Nie na miejscu byłoby nominować festiwale czy kluby za 2020 roku w momencie braku jakiejkolwiek aktywności z ich strony. Nie zdziwi nas zatem fakt, jeśli i następnej edycji Munoludów pokusimy się po format podobny do tegorocznego.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →