11 godzin słuchania i 109 utworów na playliście dedykowanej Munoludy 20XX

News
Munoludy

Munoludy 20XX dobiły do półmetku zmagań. Wyjątkowa edycja naszego plebiscytu w ciągu pierwszego tygodnia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Świadczą o tym twarde dane i statystki, o których jeszcze zdążymy poinformować. Dziś przychodzimy do Was z czymś zupełnie innym, a mianowicie specjalnie dedykowaną playlistą. Posłuchajcie!

Jakich nominacji nie dostarczyłyby nam Munoludy zawsze znajdą się malkontenci i sceptycy takich, a nie innych wyborów. Tak było, jest i będzie z każdym plebiscytem i każdą galą. Nie ważne, czy mowa tu o filmie, muzyce i nauce, czy piłce nożnej i literaturze. Przykładów pokrzywdzonych jednostek przez brak nominacji w Oscarach, nagrodach Nobla, Grammy, Nike czy Złotej Piłki, można mnożyć do *ekhm* śmierci. Zamiast skupić się na tym co najważniejsze, naszą uwagę często niepotrzebnie odwracamy od istoty spawy. W przypadku Munoludów – od wyróżnionej muzyki i docenionych artystów.

Playlista Munoludy 20XX – Nominacje

Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak ciepłe przyjęcie naszego plebiscytu. 19 nominacji piechotą nie chodzi, a rekordowa liczba nominowanych dj-ów i producentów, nie mogła przejść bez echa. Zobligowani do ciągłego monitorowania przebiegu głosowania na bieżąco spoglądamy na sferę socialmediowej aktywności tylu osób, do ilu jesteśmy w stanie się dostać. Udostępniane linki, zmieniane zdjęcia profilowe i posty sponsorowane, pokazują faktyczną wartość Munoludów 20XX. Co do tego nie mamy wątpliwości.

Chcąc podziękować wszystkim zaangażowanych w projekt stworzyliśmy specjalną playlistę. Znajdziecie na niej 109 utworów, złożoną z artystów nominowanych w kategoriach PRODUCENT/PRODUCENTKA ROKU POLSKA 20XX i UTWÓR ROKU POLSKA 2019 i 2020. Jeśli którejś z nominowanych osób brakuje na playliście, to wyłącznie z braku posiadanego konta w serwisie Spotify. Przed Wami ponad 11 godzin słuchania i wiele hitów, które już doskonale znacie, albo które usłyszycie po raz pierwszy. Do wyboru, do koloru!

Munoludy 20XX – Nominacje

Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją

Głosowanie trwa do 24 marca. Głosować można na stronie munoludy.pl lub w aplikacji Tango App. Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w swoim mieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym. Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Munoludy 20XX – zaczynamy głosowanie! Poznajcie kategorie i nominacje

11 marca 2021
11 godzin słuchania i 109 utworów na playliście dedykowanej Munoludy 20XX

Munoludy 20XX – Utwór Roku Polska 2020 – oto nominacje!

11 marca 2021
11 godzin słuchania i 109 utworów na playliście dedykowanej Munoludy 20XX

Munoludy 20XX – Utwór Roku Polska 2019 – oto nominacje!

11 marca 2021
11 godzin słuchania i 109 utworów na playliście dedykowanej Munoludy 20XX

Munoludy 20XX – Producent/Producentka Roku Polska 20XX – oto nominacje!

11 marca 2021
11 godzin słuchania i 109 utworów na playliście dedykowanej Munoludy 20XX

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.