11 godzin słuchania i 109 utworów na playliście dedykowanej Munoludy 20XX

News
Munoludy

Munoludy 20XX dobiły do półmetku zmagań. Wyjątkowa edycja naszego plebiscytu w ciągu pierwszego tygodnia spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Świadczą o tym twarde dane i statystki, o których jeszcze zdążymy poinformować. Dziś przychodzimy do Was z czymś zupełnie innym, a mianowicie specjalnie dedykowaną playlistą. Posłuchajcie!

Jakich nominacji nie dostarczyłyby nam Munoludy zawsze znajdą się malkontenci i sceptycy takich, a nie innych wyborów. Tak było, jest i będzie z każdym plebiscytem i każdą galą. Nie ważne, czy mowa tu o filmie, muzyce i nauce, czy piłce nożnej i literaturze. Przykładów pokrzywdzonych jednostek przez brak nominacji w Oscarach, nagrodach Nobla, Grammy, Nike czy Złotej Piłki, można mnożyć do *ekhm* śmierci. Zamiast skupić się na tym co najważniejsze, naszą uwagę często niepotrzebnie odwracamy od istoty spawy. W przypadku Munoludów – od wyróżnionej muzyki i docenionych artystów.

Playlista Munoludy 20XX – Nominacje

Jesteśmy bardzo wdzięczni za tak ciepłe przyjęcie naszego plebiscytu. 19 nominacji piechotą nie chodzi, a rekordowa liczba nominowanych dj-ów i producentów, nie mogła przejść bez echa. Zobligowani do ciągłego monitorowania przebiegu głosowania na bieżąco spoglądamy na sferę socialmediowej aktywności tylu osób, do ilu jesteśmy w stanie się dostać. Udostępniane linki, zmieniane zdjęcia profilowe i posty sponsorowane, pokazują faktyczną wartość Munoludów 20XX. Co do tego nie mamy wątpliwości.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Chcąc podziękować wszystkim zaangażowanych w projekt stworzyliśmy specjalną playlistę. Znajdziecie na niej 109 utworów, złożoną z artystów nominowanych w kategoriach PRODUCENT/PRODUCENTKA ROKU POLSKA 20XX i UTWÓR ROKU POLSKA 2019 i 2020. Jeśli którejś z nominowanych osób brakuje na playliście, to wyłącznie z braku posiadanego konta w serwisie Spotify. Przed Wami ponad 11 godzin słuchania i wiele hitów, które już doskonale znacie, albo które usłyszycie po raz pierwszy. Do wyboru, do koloru!

Munoludy 20XX – Nominacje

Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją

Głosowanie trwa do 24 marca. Głosować można na stronie munoludy.pl lub w aplikacji Tango App. Regulamin głosowania znajdziecie tutaj.

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w swoim mieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym. Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →