Munoludy 20XX. Poznajcie datę i miejsce prezentacji wyników

Muno.pl
News
Munoludy 20XX - Oficjalne Ogłoszenie Wyników Plebiscytu 20 kwietnia 2021

Zdajemy sobie sprawę, że długo trzymaliśmy Was w niepewności. Otrzymywaliśmy lawiny pytań, wśród których jedno powtarzało się najczęściej - kiedy poznamy wyniki plebiscytu Munoludy 20XX? Pora, by na nie odpowiedzieć.

Mijające tygodnie od zakończenia głosowania poświęciliśmy na ciężką pracę. Podczas, gdy trwały prace podsumowującego tegoroczną edycję plebiscytu Munoludy 20XX, równolegle dokładaliśmy największych starań, by przy okazji prezentacji ostatecznych rozstrzygnięć, zainaugurować i podzielić się z Wami naszym nowym projektem – video-podcastami.

Munoludy 20XX – oto data i miejsce prezentacji wyników

To właśnie za pośrednictwem naszej nowej wideo-podcastowej platformy nastąpi odsłonięcie kart. Już 20 kwietnia o godzinie 20:00 na naszym profilu na Facebooku oraz na kanale IDĘWTANGO na YouTube’ie, rozpocznie się transmisja Munoludy 20XX Show – Oficjalne Ogłoszenie Wyników Plebiscytu. W inauguracji naszych video-podcastów zdradzimy, kto zwyciężył w poszczególnych kategoriach tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy. To jednak nie koniec – to dopiero początek.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muno.pl przedstawia Munocast

Nasz ekosystem medialny zasili nowy twór – kanał na YouTube’ie o nazwie IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskają platformę, która będzie prezentować treści w formatach wideo i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, będą nosić następujące nazwy – dla Muno.pl będzie to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera.

Munocast

W ramach kanału IDĘWTANGO, będziemy dzielić się z Wami produkcjami o charakterze vlogów i programów telewizyjnych. Z kolei na platformach streamingowych będziecie mogli posłuchać naszych redaktorów i redaktorek w formacie audio za sprawą podcastów. W niedalekiej przyszłości powstaną także audycje, gdzie prócz słowa mówionego, jak ma to miejsce we wspomnianych podcastach, prezentowane będą utwory i sety didżejskie.

Partnerem projektu jest Samsung. Podczas nagrań, nasi realizatorzy będą korzystać z ogromnych możliwości smartfonów Samsung Galaxy S21 Ultra 5G.

Munocast i Miastosfera – poznajcie prowadzących

Już dziś mamy przyjemność ogłosić, że w gronie autorów i autorek treści dla Munocast i Miastosfery, znaleźli się m.in. Łukasz Kowalka, Hubert Grupa, NovikaLex. To nie koniec. Redaktorski skład będzie się powiększać, a ramówki obu sekcji będą rozszerzać się o nowe pozycje i formy. Całość realizowana będzie w dwóch studiach – jednym znajdującym się w Poznaniu, drugim w Warszawie.

Munocast IDĘWTANGO

Munoludy 20XX/Munocast launch

Zapiszcie datę 20 kwietnia 2021 roku w kalendarzu oraz zarezerwujcie czas o godzinie 20:00 i razem z nami wyczekujcie finału plebiscytu Munoludy 20XX, a tym samym inauguracji Munocastu. Do zobaczenia i usłyszenia już niebawem!

Munocast

Wszystkie bieżące informacje na temat najbliższych podcastów znajdziecie na Muno.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →