Klub Tama i aplikacja Tango łączą siły

Eventpromo
Tango i klub Tama - aplikacja

Przed nami kolejny imprezowy weekend w Tamie. Wraz z włodarzami klubu postanowiliśmy przygotować dla Was niespodzianki w naszej aplikacji Tango!

Aplikacja Tango – Twój imprezowy przewodnik

Aplikacja Tango to przewodnik po kulturalno-imprezowej mapie naszego kraju. Znajdziesz tu największą bazę imprez oraz zbiór artykułów dotyczących Twoich ulubionych artystów, klubów, imprez czy festiwali, przygotowywanych przez redakcje Muno.pl, Rytmy.pl czy Popkiller. Wygodne przeglądanie treści, łatwe planowanie weekendowych hulanek oraz szybki dostęp do biletów kupionych za pośrednictwem naszej bileterii Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ale w Tango mamy również FanZone – strefy stworzone z myślą o festiwalach, trasach koncertowych czy miejscach. W ramach zacieśniania współpracy z „Najlepszym polskim klubem” wg plebiscytu Munoludy 20xx – postanowiliśmy stworzyć dedykowaną przestrzeń w aplikacji Tango dla klubu TAMA.

To kolejny podmiot po Polish Hip Hop Festival i Audioriver Festival, który zaufał nam w kwestiach technologicznych i powierzył misję budowania społeczności wokół swoich projektów. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi mogąc w ten sposób przyczynić się do budowania wspólnoty miłośników klubu Tama i ułatwiania komunikacji z nią za pośrednictwem naszej aplikacji Tango – mówi Alex Kubaczewski, współtwórca aplikacji i redaktor naczelny Muno.pl

FanZone Tama w Tango klub – wejdź za free

Na start FanZone klubu Tama przygotowaliśmy dużo atrakcji. W zakładce KUPONY co tydzień traficie na niespodzianki w postaci kuponów na darmowe shoty, zniżki na wejście do klubu, a także informacje, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

Aplikacja Tango i klub Tama łączą siły

Aplikacja Tango i klub Tama

Należy pobrać aplikacje Tango na swój smartfon, wejść w FanZone Tamy i polubić go zaznaczając serduszko. Przy wejściu do klubu pokaż kupon i… baw się dobrze!

Jeśli dodatkowo chcesz o wszystkim co związane z klubem dowiedzieć się jako pierwszy – w ustawieniach  zaznacz opcję „TAK powiadomienia” – co tydzień otrzymasz od Tamy pusha o nowościach!

Bilety na imprezy w Tamie możecie kupić w przedsprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Tama - bilety na wydarzenia

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →