Munoludy 20XX – Klub Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20xx Klub Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Klub Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Klub Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Klub Roku Polska 2019. Oto one!

10. SCHRON | POZNAŃ

9. 999 | WARSZAWA

8. PROJEKT LAB | POZNAŃ

7. LUZZTRO | WARSZAWA

6. TRANSFORMATOR | WROCŁAW

5. SFINKS700 | SOPOT

4. P23 | KATOWICE

3. JASNA 1 | WARSZAWA

Powtarzalność sukcesu przyświecającego stołecznej Jasnej jest pełna podziwu. Gdy klub tylko pojawił się na elektronicznej mapie Polski, swoim niepowtarzalnym klimatem i otoczką, zaskarbił sobie sympatię wielu. Bookingi pokroju Stefa Mendesidisa, Thomasa P. Heckmanna, Freddy K, Kris Baha, UVB 76 Music i Radio Tel Aviv mówią same za siebie.

munoludy 20xx

2. SMOLNA | WARSZAWA

Jak tak dalej pójdzie, warszawski klub będzie musiał zainwestować w nową półkę na nasze statuetki. O sile line upu klubu w roku przed pandemią stanowili dla przykładu Kobosil, Somewhen, Adriatique, Palms Trax czy WhoMadeWho. Wielkie brawa dla Smolnej za kolejne z rzędu wyróżnienie w kategorii Klub Roku Polska!

munoludy 20xx

1. TAMA | POZNAŃ

Gdy w swoje skromne progi zapraszasz Ancient Methods, Ame, DJ Rusha czy Olivera Koletzkiego, Twoje notowania automatycznie rosną. A to tylko 4 nazwiska z dziesiątek innych, które jeszcze bardziej potwierdziłby słuszność wyboru Tamy na najlepszy klub w Polsce za 2019 rok. W porównaniu do głosowania sprzed 2 lat, poznaniacy zanotowali skok o dwie lokaty, co tylko pokazuje progres, jaki wykonali. Chapeau bas!

munoludy 20xx

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →