Munoludy 20XX – Klub Roku Polska 2019. Sprawdź wyniki

Muno.pl
News
Munoludy 20xx Klub Roku Polska 2019 wyniki

Czas na konkrety. Sprawdźcie, kto zwyciężył w kategorii Klub Roku Polska 2019, w wyjątkowej edycji najważniejszego plebiscytu poświęconego muzyce elektronicznej oraz kulturze klubowej i festiwalowej - Munoludy 20XX.

Jak już mieliśmy okazję wielokrotnie wspomnieć, kształt tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 20XX znacząco różni się w stosunku do minionych lat. Dlaczego? Dowiecie się, czytając ten artykuł.

Munoludy 20XX – the show must go on

Cieszymy się, że próba dostosowania parametrów plebiscytu do pandemicznej rzeczywistości spotkała się z aprobatą osób i podmiotów uczestniczących w rodzimej kulturze klubowej. O sukcesie edycji niech świadczą liczby. W ramach plebiscytu Munoludy 20XX oddanych zostało aż 231 898 głosów! Dziękujemy za tak ogromne zaangażowanie!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Munoludy 20XX prezentują Munocast

Prezentacja oficjalnych wyników plebiscytu Munoludy 20XX miała miejsce podczas inauguracji naszego nowego projektu – kanału na YouTube IDĘWTANGO. Tym samym redakcje Muno.pl i Rytmy.pl zyskały platformę, która będzie prezentować treści w formatach video i audio.

Sekcje, pod których szyldami będą tworzone wspomniane materiały, noszą następujące nazwy – dla Muno.pl to Munocast, a dla Rytmy.plMiastosfera. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny rozdział w historii redakcji – powstanie sekcji video-podcastowej.

Premierowy odcinek, który ukazał się w ramach Munocastu, dedykowany był prezentacji wyników plebiscytu Munoludy 20XX. Jeśli go nie widzieliście – nadróbcie to czym prędzej!

Munoludy 20XX. Sprawdź, kto wygrał w kategorii Klub Roku Polska 2019

Od ogółu do szczegółu – czas poznać szczegółowe wyniki głosowania w kategorii Klub Roku Polska 2019. Oto one!

10. SCHRON | POZNAŃ

9. 999 | WARSZAWA

8. PROJEKT LAB | POZNAŃ

7. LUZZTRO | WARSZAWA

6. TRANSFORMATOR | WROCŁAW

5. SFINKS700 | SOPOT

4. P23 | KATOWICE

3. JASNA 1 | WARSZAWA

Powtarzalność sukcesu przyświecającego stołecznej Jasnej jest pełna podziwu. Gdy klub tylko pojawił się na elektronicznej mapie Polski, swoim niepowtarzalnym klimatem i otoczką, zaskarbił sobie sympatię wielu. Bookingi pokroju Stefa Mendesidisa, Thomasa P. Heckmanna, Freddy K, Kris Baha, UVB 76 Music i Radio Tel Aviv mówią same za siebie.

munoludy 20xx

2. SMOLNA | WARSZAWA

Jak tak dalej pójdzie, warszawski klub będzie musiał zainwestować w nową półkę na nasze statuetki. O sile line upu klubu w roku przed pandemią stanowili dla przykładu Kobosil, Somewhen, Adriatique, Palms Trax czy WhoMadeWho. Wielkie brawa dla Smolnej za kolejne z rzędu wyróżnienie w kategorii Klub Roku Polska!

munoludy 20xx

1. TAMA | POZNAŃ

Gdy w swoje skromne progi zapraszasz Ancient Methods, Ame, DJ Rusha czy Olivera Koletzkiego, Twoje notowania automatycznie rosną. A to tylko 4 nazwiska z dziesiątek innych, które jeszcze bardziej potwierdziłby słuszność wyboru Tamy na najlepszy klub w Polsce za 2019 rok. W porównaniu do głosowania sprzed 2 lat, poznaniacy zanotowali skok o dwie lokaty, co tylko pokazuje progres, jaki wykonali. Chapeau bas!

munoludy 20xxPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →