Kev Obrien – Sometimes I Wonder EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2011/01/18
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:

„Sometimes I Wonder” Kev Obriena to trzecie wydawnictwo Loco Supreme – sublabelu Loco Records. Ten amerykański producent zdobył już uznanie w oczach Johna Digweeda czy Laurenta Garniera za sprawą wcześniejszych produkcji dla m.in. Deep Vein Audio. Talent Kevina dostrzegli również Karol XVII & MB Valence włączając go w szeregi swojego labelu.

Oryginał „Sometimes I Wonder” utrzymany jest w stylistyce charakterystycznej dla Loco Records. Dynamiczny groove, bogactwo dźwięków, nieco mroczne pady i klimatyczne sample wokalne – wszystko to sprawia, że zapewne wielu DJ-ów sięgnie po ten numer w celu rozgrzania atmosfery na parkiecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytając feedbacki DJ-ów łatwo zauważyć, że zdecydowana większość wybrała jednak remix Till Von Seina. Cytując słowa Bena Watta: „remix jest ciepły jak moja puchowa kurtka” 🙂 I ma rację, Till nadał numerowi radosny klimat, ciepłe brzmienie i poprostu nie sposób się oderwać od słuchania! Świetna robota!

Z czystym sumieniem polecam obie wersje „Sometimes I Wonder”, każda sprawdzi się w nieco innych okolicznościach, jednak ich poziom jest równie wysoki.

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Sometimes I Wonder (Original Mix) (6:58)
02. Sometimes I Wonder (Till Von Sein Remix) (6:18)

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →