Karol XVII & MB Valence – Deepandable EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/07/04
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Karol XVII & MB Valence to chyba ostatni deep house’owy projekt na polskiej scenie, po którym spodziewałbym się eksperymentów. Moda cały czas się zmienia, ale chłopaki są gdzieś obok tego, tworząc muzykę dla swojego grona odbiorców. Konsekwencją i uporem zdobyli uznanie w oczach fanów, ale czy można tak w nieskończoność?
Duet najwyraźniej doszedł do wniosku, że czas odswieżyć swój wizerunek, jednak w taki sposób by nie zrazić do siebie dotychczasowych fanów, ani też nie być posądzonymi o kopiowanie czyjegoś stylu. Udało się?
Tradycyjnie dla Karola XVII i MB Valence’a, release składa się z 3 utworów, które zawierają elementy charakterystyczne dla ich wcześniejszych produkcji. Nie znajdziemy tu jednak niepokojących i mrocznych akordów, którymi artyści nie raz nas raczyli, w zamian dostajemy dawkę pozytywnych wibracji.
Poczynając od ’Whispers’, przez tytułowy ’Deepandable’, aż po ’Melody’ obracamy się w klimacie melodyjnego i nowoczesnego house’u. Jak widać, ciepły feeling można uzyskać niekoniecznie sięgając po filtrowane sample disco. Dla mnie faworytem jest tutaj 'Deepandable’, wykorzystujący moją słabość do pływających utworów, lekko zahaczających o ten prawdziwy progressive house.
’Deepandable EP’ to kolejna chluba w dyskografii rzeszowskiego duetu. Panowie po raz kolejny wyznaczyli sobie drogę, która może zapewnić im sukces komercyjny (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), bez potrzeby zbaczania w kierunku muzycznej tandety.


Karol XVII & MB Valence – Deepandable EP by Loco Records

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. Whispers feat. Lazarusman

02. Deepandable

03. Melody

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →