Kalendarz imprez drum&bass na czerwiec 2021

Eventpromo
drum&bass imprezy w czerwcu

Nadchodzący sezon letni wygląda bardzo obiecująco dla całej branży muzycznej. Kolejno znoszone obostrzenia dają nadzieję na owocne lato. Pierwsze oznaki normalności widać już w większości miast, gdzie kalendarze klubowe wypełniają się w szybkim tempie. Drum&bass zagości w czerwcu w wielu miejscach Polski, głównie z lokalnymi artystami, jednak będą wyjątki. Zaplanujcie początek lata z muno.pl i sprawdźcie nasze zestawienie najciekawszych wydarzeń tego miesiąca.

4 czerwca 2021 – 175BPM & Friends – P29, Łódź

175bpm drum&bass dnb bass

Pierwsze tegoroczne zestawienie imprez zaczynamy od Łodzi, gdzie ponownie dziać będzie się najwięcej. W piątek 4 czerwca odbędzie się pierwsze wspólne spotkanie na podwórku łódzkiego klubu P29. Lokalni DJ-e w składzie Wonter, Jarose, ZENon i Ginee wystąpią wraz z przyjezdnymi: Bambi Uzi, Hałasova oraz Kneez. Obszerny skład zadba o szerokie spektrum gatunkowe, zaczynając od liqudiowych i deepowych brzmień, kończąc na mrocznym neurofunku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

SnowFest 2021 Online – Ginee


4 czerwca 2021 – Peep & JJ OutDoor Jam Vol.6 – ul. Leśna, Łeba

Równolegle, w Łebie odbędzie się 6. odsłona corocznego spotkania drum&bassowych fanów. Tuż przy wejściu na plażę od ulicy Leśnej, będziecie mogli spotkać się ze znajomymi, wypić piwo oraz posłuchać dnb od duetu Peep&JJ z kolektywu Breaky Vibes. Towarzyszyć im będą goście z Trójmiasta, którzy również pojawią się tego wieczoru za DJką. Start przewidziany jest na wieczór około godziny 19:00, a wstęp jest całkowicie darmowy.

Breaky Vibes Podcast 021 – Peep&JJ


5 czerwca 2021 – Drum’a’turgia – Cel, Katowice

cel katowice dnb drum&bass bass

Nowe miejsce na mapie Katowic, mieszczące się w samym centrum miasta, w budynku byłego klubu INQbator. Cel jest świeżo po otwarciu i wygląda na to, że to miejsce mocno namiesza na śląskiej scenie. Nowoczesne nagłośnienie, dwie sceny muzyczne  – Tunel i Salon. Pierwsze drum&bassowe podrygi po otwarciu Celu należą do projektu Drum’a’turgia. Klub powitają swoimi bassowymi setami Satl, Alegria, Contact, a także Kuaq.

Alegria – Petrograd


11 czerwca 2021- Camo&Krooked – Nocny Targ Towarzyski, Poznań

Kto by się spodziewał, że w takich czasach będziemy mieli okazję posłuchać takie gwiazdy w naszym kraju. Camo&Krooked to jedni z najpopularniejszych artystów drum&bass na całym świecie, a już 11 czerwca wszystko wskazuje na to, że pojawią się na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu.

UKF On Air – Camo&Krooked


11 czerwca 2021 – Drum&Bass 3miasto – Sfinks700, Sopot

dnb 3miasto drum&bass bass breaky vibes

Kolejny nadmorski kurort, Sopot, również powraca do życia po długim lockdownie. Jedno z pierwszych wydarzeń w legendarnym klubie Sfinks700 należeć będzie do Breaky Vibes. Na imprezie Drum&Bass 3miasto gościem głównym będzie Kuba Adamek i członkowie BV z Trójmiasta: The Inflamers, Detoxic, N O I oraz Peep&JJ. Całość dopełnią duet NUX oraz Leonick, którzy są świeżymi twarzami na trójmiejskiej scenie bassowej.

Kuba Adamek – Rainy Seasons


12 czerwca 2021 – Outlook Festival Launch Boat Party – Wrocław

Kolejną coroczną tradycją jest drum&bassowy boat. Ponownie odbędzie się on we Wrocławiu na największej jednostce tamtejszej żeglugi – Statku Wratislavia / Pokład. W tym roku organizatorzy sięgnęli również po rodzimych artystów. Gwiazdą wieczoru będzie Satl, polski producent, związany z wytwórnią The North Quater, którą prowadzi Lenzman. Obok niego zagrają Ginee, Macbeat oraz Contact.

Lenzman x Satl – Combo


12 czerwca 2021 – Drumba #3 – Święta Krowa, Kraków

Także krakowska Święta Krowa otwiera się na gości i zaprasza na całą noc z Mr Floppy i Shandrill. Kameralna rozgrzewka przed nadchodzącą Neurodydaktyką pozwoli nam na rozprostowanie kości po miesiącach bez tańca.

Raban Stage 2019 – Ginee b2b Mr Floppy


18 czerwca – Neurodydaktyka #28 – Szpitalna 1, Kraków

dnb krakow neurodydaktyka

Wspomniana Neurodydaktyka była wcześniej kilka razy przekładana z powodu zaostrzania obostrzeń. Tym razem wygląda na to, że nic nie przeszkodzi w powrocie popularnego cyklu. W piątkowy wieczór klub Szpitalna1 otworzy jak w przeszłości dwie sceny pełne muzyki elektronicznej. Na głównej znani z poprzednich wydarzeń Ginee, Contact, Shandrill oraz debiutujący Zborek. Na drugiej scenie muzykę techno serwowawać będą DZMK, KPK, Robak, Siara i Włochu.

Off Radio – Shandrill


19 czerwca – Hidden Noises – Secret Location, Łódź

hidden noises lodz

Tego dnia łódzka publika będzie miała duży wybór co do bassowych klimatów. Hidden Noises znani są w Łodzi z surowego, mrocznego klimatu. Członków kolektywu wyróżnia ogromna miłość do czarnych płyt, jednak nie ograniczają się tylko do oldschoolowych brzmień. Nie inaczej będzie i tym razem, DJ-e zaprezentują bardzo rzadką i oryginalną selekcję z pogranicza neurofunk, techstep i deep serwowaną prawie w całości z winyla.  Na wydarzeniu zagra 2Q, Alishia, Andrew Bobson, Decept, Jaróża, Talisa i Yakuz. 

Andrew Bobson – Dissapear


19 czerwca – DNB Melody – Lordi’s, Łódź

dnb melody lodz

W drugiej części miasta, na ulicy Piotrkowskiej kontrast do wydarzenia Hidden Noises, czyli DNB Melody. I tu organizatorzy postawili na skład, który stanowi o sile łódzkiej sceny. Za konsoletą pojawią się Infinity, Ginee, J-cop, MC Akira, Sinusoyda, Alien, Patrol. Tego wieczoru w Lordi’s spodziewać się można wiele energetycznych, liquidowych brzmień, z mocniejszymi akcentami jak deep i neurofunk.

Sonic Trip – Darkside


19 czerwca – Bass Garden #9 – Akwarium, Warszawa

bass garden warszawa drum&bass

Stolica również odradza się bassowo, a pierwsza oficjalna okazja do zabawy przy muzyce drum&bass będzie miała miejsce 19 czerwca, w ramach cyklu Bass Garden. Podobnie do innych wydarzeń, również w Warszawie będziemy mogli się nacieszyć lokalnymi artystami. Z pewnością każdy spragniony drum&bassowych wibracji usłyszy coś dla siebie, gdyż skład, jak i w przypadku poprzednich edycji, jest mocno zróżnicowany. W klubie Akwarium posłuchać będzie można takich artystów jak Ros, Kosay, Nai, a także Sode, Realist, Uberkraft i wielu więcej.

SnowFest 2021 Online – ROS


26 czerwca – Nocne Dramy – Nocny Targ Tęczowa, Wrocław

nocne dramy dnb drum&bass bass wroclaw

Ponownie Nocny Targ z dnb, jednak tym razem we Wrocławiu. W ostatni weekend czerwca warto odwiedzić spot przy ulicy Tęczowej, gdzie lokalne kolektywy- Projekt DziałkoWIXX oraz Rollercoaster – połączą siły. Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Line up: Onex, Mad Noizze, Jerzyk, MoK, Creafect, Jaszczur, Plichu.

Creafect – Azazel 

Zobacz także: Kluby nocne i dyskoteki – wiemy kiedy będą znów otwarte

Kup bilet otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →