Eptic wraca do drum & bassu w najnowszym singlu

Oh Dag Yo
News
Eptic - Propane w Monstercat

Eptic po raz trzeci w tym roku melduje się w wytwórni Monstercat. Po 7 latach producent wrócił do drum & bassu w najnowszym Propane!

Eptic w Monstercat

Belgijski producent przez większość swojej kariery reprezentował barwy brytyjskiego Never Say Die Records. Z pełną świadomością swoich słów mogę rzec, że przypięta do Eptica łatka jednego z kreatywniejszych inżynierów dźwięku na basowej scenie jest jak najbardziej prawidłowa.

Przeczytaj także: Modestep i UKF świętują premierę „Forever”

Po wydanej w 2018 roku EPce Anti-Human, współautor Southside z DJ Snakiem opuścił obóz NSD na rzecz Monstercat, kanadyjskiego giganta, dla którego bariery gatunkowe w muzyce elektronicznej nie istnieją.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

EpticAnti-Human EP

Nie samą muzyką Eptic żyje

Belg nie tylko wyróżnia się na tle konkurencji swoim brzmieniem, ale również działaniami marketingowymi i oprawą wizualną swoich tracków.

Michael Bella skończył studia graficzne i od początku kariery sprawuje pieczę nad brandingiem projektu Eptic w pojedynkę. Tutaj wszystko się zgadza, nieprzerwanie od ponad 7 lat – od wizualizacji graficznych, przez animacje, aż po autorski merch.

Eptic i drum & bass

Eptic to oczywiście nie tylko dubstep. Belg ma na swoim koncie również kilka singli i kolaboracji bass house’owych i trapowych, jednak to gatunek zapoczątkowany przez Skreama jest jego głównym medium muzycznego przekazu.

Sprawdź także: Alegria z debiutanckim wydawnictwem w Modern Conveniences

WATCH YO BACK był do tej pory najświeższym drum & bassowym singlem Eptica. Jego release miał miejsce… ponad 7 lat temu.

EpticPayback

Współpracę z Monstercat w 2021 roku Eptic zainaugurował dubstepowym Stop Pretending, następnie pojawiło się – również dubstepowe – Shadow People.

Zwrot akcji nastąpił przy wydanym w czwartek, 13 maja, Payback. Najnowszy singiel 28-latka to wciąż Epticowy sznyt, ale w 175 BPM.

EpticPayback, posłuchajPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →