MR FLOPPY

MR FLOPPY
Drum n Bass
Rok urodzenia:
1985
Kraj:
Polska

Członek kolektywu Partizans Crew. Twórca muzycznego kanału PartizansTV.
Pomysłodawca i organizator Futudramy. Cyklu imprez, który stał się jednym z najbardziej popularnych wydarzeń usytuowanych na basowej mapie Krakowa.
Na scenie drum&bass działa od 2008 roku.
Od tego czasu zagrał na wielu fantastycznych eventach. Odwiedził większość ciekawych i dobrze znanych drum&bass’owej publiczności miejsc na terenie całego kraju. Poznał przy okazji multum interesujących artystów z rodzimej jak i zagranicznej sceny.
Reprezentuje jasną stronę połamanej mocy. Preferuje szybki harmoniczny mix. Jego mocno energetyczne sety to wybuchowa esencja tego co radosne i skoczne w różnych odmianach dramenbejsu. Jest zawsze uśmiechnięty i chętny do współpracy. Rezydując w ścisłej czołówce rankingu „nowych twarzy” portalu muno.pl. Awansował do głównego zestawienia „polskich artystów” i od ponad roku jest w nim najwyżej klasyfikowanym DJem grającym DNB.
Sety, które często nagrywa, są doceniane przez słuchaczy rozgłośni radiowych, osiągają także wysokie pozycje na listach mixcloud.com.

DJ Chart | MR FLOPPY | 07.2014

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 L Plus The Lost Moon
2 Tantrum Desire Nightmare
3 Insideinfo Being
4 DJ Rap Spiritual Aura (Bladerunner & Saxxon Remix)
5 Fox Stevenson Let This Go
6 Neonlight Heavy Bettie
7 Audio Heads Up
8 Audio Stempade
9 Mob Tactics Wolf Trap
10 Andy C Workout

Utwory MR FLOPPY

MR FLOPPY PARTIZANS PODCAST 003 TEASER.mp3

17/09/2015

Teaser podcasta PARTIZANS 003, który ukaże się w poniedziałek (21.09.2015). Premiera mixu na żywo w piątek 18.09.2015 na imprezie Bassowa Krowa @ Klub Święta Krowa – Kraków

FULL SET https://www.mixcloud.com/partizanskru/partizans-podcast-003-mr-floppy/Imprezy blisko Ciebie w Tango App →