Joseph Capriati wraca do zdrowia

News
Joseph Capriati najgorsze ma już za sobą

Włoski DJ trafił przed kilkoma dniami do szpitala po tym, jak w wyniku kłótni rodzinnej został dźgnięty nożem przez własnego ojca.

Reklama

Joseph Capriati najgorsze ma już za sobą

O swoim polepszającym się stanie zdrowia, poinformował za pomocą mediów społecznościowych sam artysta.

Żyję i dzięki Bogu mogę to sam powiedzieć. Z całego serca dziękuję Wam wszystkim, moim krewnym, znajomym, przyjaciołom, znajomym oraz wielu DJ-ów i promotorom, którzy okazali mi tyle uczuć w tym trudnym czasie. Nie zdążyłam jeszcze odczytać i odpisać wiadomości, ale będę za kilka dni, gdy wyzdrowieję – napisał Capriati

Popularny DJ dodał także, że w opinii lekarzy najgorsze ma już za sobą. Prosi również o uszanowanie ojca i rodziny, ponieważ nikt oprócz niego samego nie wie tak naprawdę, co się naprawdę wydarzyło. Muzyk zaznaczył wyraźnie, że przebacza tacie „szalony czyn” i skupia się tylko i wyłącznie na leczeniu i powrocie do formy.

Joseph Capriati wyszedł cało z próby zabójstwa

Przypomnijmy, że Joseph Capriati trafił  do szpitala w ciężkim stanie po kłótni rodzinnej, podczas  której został ciężko ranny nożem. Do tragicznego zdarzenia doszło w rodzinnej miejscowości włoskiego DJa – Casercie. Ojciec trzydziestolatka został aresztowany za próbę usiłowania zabójstwa. Policja poinformowała media, że nie był on wcześniej karany.

Joseph Capriati – ulubieniec klubowiczów

Joseph Capriati to przedstawiciel nowej generacji techno, gwiazda wytwórni Drumcode i DJ, którego rekordowo długie sety spowodowały, że stał się faworytem bywalców klubów na całym świecie. Jego ostatnia płyta Metamorfosi swoją premierę miała w ubiegłym roku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Joseph Capriati dźgnięty nożem przez swojego ojca

9 stycznia 2021
Joseph Capriati wraca do zdrowia

Joseph Capriati – „Metamorfosis” – trzeci album włoskiego producenta

7 września 2020
Joseph Capriati wraca do zdrowia

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.