Joseph Capriati wraca do zdrowia

News
Joseph Capriati zapowiada nową serię EPek z zaskakującymi remiksami

Włoski DJ trafił przed kilkoma dniami do szpitala po tym, jak w wyniku kłótni rodzinnej został dźgnięty nożem przez własnego ojca.

Joseph Capriati najgorsze ma już za sobą

O swoim polepszającym się stanie zdrowia, poinformował za pomocą mediów społecznościowych sam artysta.

Żyję i dzięki Bogu mogę to sam powiedzieć. Z całego serca dziękuję Wam wszystkim, moim krewnym, znajomym, przyjaciołom, znajomym oraz wielu DJ-ów i promotorom, którzy okazali mi tyle uczuć w tym trudnym czasie. Nie zdążyłam jeszcze odczytać i odpisać wiadomości, ale będę za kilka dni, gdy wyzdrowieję – napisał Capriati

Popularny DJ dodał także, że w opinii lekarzy najgorsze ma już za sobą. Prosi również o uszanowanie ojca i rodziny, ponieważ nikt oprócz niego samego nie wie tak naprawdę, co się naprawdę wydarzyło. Muzyk zaznaczył wyraźnie, że przebacza tacie „szalony czyn” i skupia się tylko i wyłącznie na leczeniu i powrocie do formy.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Joseph Capriati wyszedł cało z próby zabójstwa

Przypomnijmy, że Joseph Capriati trafił  do szpitala w ciężkim stanie po kłótni rodzinnej, podczas  której został ciężko ranny nożem. Do tragicznego zdarzenia doszło w rodzinnej miejscowości włoskiego DJa – Casercie. Ojciec trzydziestolatka został aresztowany za próbę usiłowania zabójstwa. Policja poinformowała media, że nie był on wcześniej karany.

Joseph Capriati – ulubieniec klubowiczów

Joseph Capriati to przedstawiciel nowej generacji techno, gwiazda wytwórni Drumcode i DJ, którego rekordowo długie sety spowodowały, że stał się faworytem bywalców klubów na całym świecie. Jego ostatnia płyta Metamorfosi swoją premierę miała w ubiegłym roku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również