Joseph Capriati dźgnięty nożem przez swojego ojca

News
Joseph Capriati zapowiada nową serię EPek z zaskakującymi remiksami

Popularny włoski DJ trafił do szpitala. Jego stan jest poważny, ale stabilny.

Joseph Capriati hospitalizowany

Joseph Capriati został ugodzony nożem kuchennym w klatkę piersiową przez własnego ojca podczas piątkowej kłótni rodzinnej. Do tragicznego zdarzenia doszło w rodzinnej miejscowości włoskiego DJa – Casercie. Ojciec trzydziestolatka został aresztowany za próbę usiłowania zabójstwa. Policja poinformowała media, że nie był on wcześniej karany.

Capriati znajduje się pod opieką lekarzy, ale jego stan jest wciąż poważny. Z uwagą i niepokojem śledzimy całą sytuację i będziemy was na bieżąco informować, jak będzie się ona rozwijać.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tymczasem Dave Clark napisał w mediach społecznościowych, że życiu reprezentanta sceny techno nie zagraża niebezpieczeństwo.

Joseph Capriati – ulubieniec klubowiczów

Joseph Capriati to przedstawiciel nowej generacji techno, gwiazda wytwórni Drumcode i DJ, którego rekordowo długie sety spowodowały, że stał się faworytem bywalców klubów na całym świecie. Jego ostatnia płyta Metamorfosi swoją premierę miała w ubiegłym roku.

Joseph Capriati – Solar System (Original Mix)

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →