Joseph Capriati dźgnięty nożem przez swojego ojca

News
Joseph Capriati zapowiada nową serię EPek z zaskakującymi remiksami

Popularny włoski DJ trafił do szpitala. Jego stan jest poważny, ale stabilny.

Joseph Capriati hospitalizowany

Joseph Capriati został ugodzony nożem kuchennym w klatkę piersiową przez własnego ojca podczas piątkowej kłótni rodzinnej. Do tragicznego zdarzenia doszło w rodzinnej miejscowości włoskiego DJa – Casercie. Ojciec trzydziestolatka został aresztowany za próbę usiłowania zabójstwa. Policja poinformowała media, że nie był on wcześniej karany.

Capriati znajduje się pod opieką lekarzy, ale jego stan jest wciąż poważny. Z uwagą i niepokojem śledzimy całą sytuację i będziemy was na bieżąco informować, jak będzie się ona rozwijać.

Tymczasem Dave Clark napisał w mediach społecznościowych, że życiu reprezentanta sceny techno nie zagraża niebezpieczeństwo.

Joseph Capriati – ulubieniec klubowiczów

Joseph Capriati to przedstawiciel nowej generacji techno, gwiazda wytwórni Drumcode i DJ, którego rekordowo długie sety spowodowały, że stał się faworytem bywalców klubów na całym świecie. Jego ostatnia płyta Metamorfosi swoją premierę miała w ubiegłym roku.

Joseph Capriati – Solar System (Original Mix)

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Joseph Capriati odkrywa nowe horyzonty

12 sierpnia 2020
Joseph Capriati dźgnięty nożem przez swojego ojca

Joseph Capriati – „Metamorfosis” – trzeci album włoskiego producenta

7 września 2020
Joseph Capriati dźgnięty nożem przez swojego ojca

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.