Joseph Capriati zapowiada nową serię EP-ek z zaskakującymi remiksami

Fot. Materiały prasowe
News
Joseph Capriati zapowiada nową serię EPek z zaskakującymi remiksami

Pierwszą odsłonę serii pt. Metamorfosi Remixes Vol. 1 Joseph Capriati zaprezentuje nam już w kwietniu. Jest na co czekać!

Joseph Capriati wypuści remiksy 

Joseph Capriati ogłosił, że na wydane przez niego EPki trafią remiksy takich artystów jak Carl Cox, ANNA i DJ Stingray. Dodatkowo, włoski DJ i producent do pracy nad minipłytami zaprosił swoich kilku rówieśników, którzy zaprezentują swoje własne interpretacje jego kawałków.

Pierwsza odsłona serii EP-ek, Metamorfosi Remixes Vol. 1, ukaże się w przyszłym miesiącu, a znajdą się na niej remiksy od DJa Stingray’a z Detroit, Franka Wiedemanna & Toto Chiavetty oraz OXIA. Kolejne wydawnictwa, które ukażą się jeszcze w tym roku, mają zawierać remiksy od brazylijskiej DJki i producentki o ksywie ANNA, Dave’a Clarke’a, a także Mathew Jonsona i Masters At Work.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Joseph Capriati – czeka nas kilka świetnych EPek

Metamorfosi Remixes Vol. 1 ukaże się nakładem Redimension 2 kwietnia 2021 roku. Już teraz możemy posłuchać remiksu Franka Wiedemanna i Toto Chiavetty do utworu Love Changed Me

Joseph Capriati – ulubieniec klubowiczów

Joseph Capriati to przedstawiciel nowej generacji techno, gwiazda wytwórni Drumcode i DJ, którego rekordowo długie sety spowodowały, że stał się faworytem bywalców klubów na całym świecie. Jego ostatnia płyta Metamorfosi swoją premierę miała w ubiegłym roku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →