„Joseph Capriati i przyjaciele”, czyli Włoch przy wsparciu UNICEF-u zbiera datki dla ukraińskich dzieci

Fot. Joseph Capriati / Facebook
News
Joseph Capriati, UNICEF, Neapol, Ukraina

Nie tylko występy gwiazd włoskiej i światowej elektroniki, ale także panele i warsztaty dla najmłodszych. A to wszystko pod koniec miesiąca na stadionie im. Diego Armando Maradony w Neapolu w ramach charytatywnej akcji zorganizowanej przez Josepha Capriatiego przy udziale UNICEF-u.

Joseph Capriati. Łączy siły z UNICEF-em

Gdy Moskwa w glorii i chwale świętuje Dzień Zwycięstwa (kapitulacja nazistowskich Niemiec), w tym samym czasie w Szypyliwce w obwodzie ługańskim Rosjanie ostrzelali piwnicę, w której ukrywało się 11 cywilów. Tak wygląda obraz rosyjskiej inwazji na Ukrainę trwający siedemdziesiąty piąty dzień. Cały świat (wyłączając pojedyncze jednostki) solidaryzuje się z sąsiadami zza naszej wschodniej granicy, coraz więcej akcji charytatywnych powstaje z myślą o tych najbardziej poszkodowanych.

Kolejnym artystą sceny elektronicznej, który postanowił zorganizować autorską inicjatywę, sygnowaną swoim nazwiskiem, jest współpracujący od niedawna z UNICEF-em Joseph Capriati. Włoch przy udziale Funduszu Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci będzie zbierał fundusze dla ukraińskich dzieci, zapewniając im dostęp do żywności czy wody.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

UNICEF Ukraine
Fot. UNICEF Ukraine

Joseph Capriati wypełni stadion w Neapolu

Włoski artysta połączył siły z UNICEF-em, aby zorganizować wydarzenie pod hasłem Joseph Capriati i przyjaciele. Impreza ma pełne poparcie burmistrza Neapolu, Gaetano Manfredi oraz Rady Regionalnej Kampanii, która jest nawet sponsorem wydarzenia. Dochód z całej akcji zostanie przekazany UNICEF-owi i ukraińskim stowarzyszeniom, aby pomóc ponad 7,5 milionom dzieci i zapewnić im stały dopływ artykułów pierwszej potrzeby, sprzętu medycznego, środków pierwszej pomocy i cystern z wodą, a także na rzecz innych lokalnych organizacji wolontariackich, którym leży na sercu pomoc młodemu pokoleniu w Ukrainie.

Począwszy od startu wydarzenia, w samo południe odbędą się warsztaty, panele i dyskusje z udziałem person ze świata clubbingu: Agents Of Time, Dubfire, Luigi Madonna, Cassy czy Roberto Capuano. W ich trakcie poruszone zostaną główne problemy społeczne dotykające najmłodszych mieszkańców świata. Od późnego popołudnia do północy będzie można posłuchać muzyki – określanej jako „centrum wielkiego aktu miłości”.

Joseph Capriati, UNICEF

Bilety na koncert Joseph Capriati i przyjaciele są już dostępne. Można je nabyć tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →