Dubfire pierwszym gościem nowego cyklu w Tamie

News
dubfire w Poznaniu w Tamie

Ależ wiadomość! W kwietniu w poznańskiej Tamie usłyszymy połowę duetu Deep Dish - Dubfire. Jego występ zainauguruję niezwykle ciekawą inicjatywę imprezową.

Pulse w Tamie – imprezy w czwartki?

Pulse to zupełnie nowa inicjatywa poznańskiej Tamy stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy z jakiś przyczyn nie mogą sobie pozwolić na zarywanie nocek czekając na występ headlinera o 2 lub 3. Imprezy tego cyklu odbywać się będą w czwartki i usłyszymy na nich największe nazwiska światowej elektroniki – czego dowodem jest pierwszy booking.

Gwiazda wieczoru występować będzie o godzinie 22, a całość imprezy kończyć się będzie w okolicach 1 w nocy. Naszym zdaniem to doskonała inicjatywa, która zadowoli zarówno spragnionych tańca i muzyki w czwartkowy wieczór, jak i tych, którym nie po drodze są całonocne weekendowe wypady.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dubfire – pierwszy gość cyklu Pulse w Tamie

Dubfire to bez dwóch zdań postać wyjątkowa. Artysta, który wypracował sobie własną markę przez lata obecności na scenie muzyki elektronicznej zarówno solowo, jak i w duecie z Sharamem, działając jako Deep Dish. Jego produkcje utrzymane są w klimacie dark house, a niejednokrotnie o wiele bliżej im do techno niż rytmów z Chicago.

Klubowicze go kochają, a miłość do jego muzyki podzielają również światowi krytycy o czym świadczy czterokrotna nominacja do statuetki Grammy. O jego muzyce, rozbudowanych live-actach i wysmakowanych dj setach można by rozwodzić się godzinami. Jeśli nie znaliście wcześniej postaci Dubfire zachęcamy do obejrzenia filmu Above Ground Level, który opowiada o kulisach jego kariery.

Dubfire @ Château de Fontainebleau for Cercle

>

Dubfire w poznańskiej Tamie – informacje, bilety

Dubfire wystąpi w poznańskiej Tamie 16 kwietnia. Start – godzina 20:00. Więcej informacji na temat line-upu już wkrótce! Bilety na to wydarzenie kupicie na stronie Biletomat.pl.

grafika: Bart Sucharski

grafika: Bart SucharskiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →