Joseph Capriati odkrywa nowe horyzonty

Włoski producent Joseph Capriati wydał singiel New Horizons, który trafi na tracklistę zbliżającego się dużymi krokami albumu artysty - Metamorfosi.

Joseph Capriati – nowa płyta na jesień

Po tym, jak pod koniec lipca mogliśmy wysłuchać nowego utworu Włocha o tytule Goa, Joseph Capriati zaprezentował nam kolejny singiel zwiastujący płytę Metamorfosi, która ukaże się 4 września nakładem Redimension. Mowa o kawałku New Horizons – możecie go odsłuchać poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Joseph Capriati współpracował przy tym utworze z saksofonistą Jamesem Senese’em. Instrumentalista nakłonił Capriatiego, żeby ten odszedł od klimatów techno w stronę downtempo.

Joseph Capriati – międzynarodowa gwiazda techno

Joseph Capriati to przedstawiciel nowej generacji techno, gwiazda wytwórni Drumcode i DJ, którego rekordowo długie sety spowodowały, że stał się faworytem bywalców klubów na całym świecie. Jego nazwisko nie bez przypadku pojawia się na plakatach większości festiwali muzyki elektronicznej. Świetny album Self Portrait, dynamika i radość z gry skutkują.

Galopująca kariera sprawia, że Joseph oficjalnymi setami zamyka Time Warp i otwiera Amnesie. Mimo że włoski artysta na pierwszym miejscu jest DJ’em, a dopiero potem producentem – kunszt i oryginalność jego hitów takich jak Solar System, Psycology , The Gallery czy Microbiotik szybko zapewniły mu poparcie największych tuzów muzyki elektronicznej i fanów z całego świata.

Joseph Capriati – Solar System

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →