HOSTED! Poznań dwukrotnie przejmie stery w warszawskiej Iskrze

Eventpromo
HOSTED! Iskra Pole Mokotowskie

HOSTED! - startuje nowy cykl wydarzeń w Iskrze Pole Mokotowskie. Tym razem w warszawskiej miejscówce rozgoszczą się rezydenci i przedstawiciele najbardziej znanych, lubianych i interesujących klubów oraz lokali w Polsce. Jako pierwsi wystąpią reprezentanci Schronu z Poznania - do nich będzie należeć parkiet Iskry już 27 sierpnia.

Reklama

HOSTED! Schron po raz pierwszy

Podczas pierwszego wydarzenia ramach projektu HOSTED! Iskrę Pole Mokotowskie przejmie poznański Schron. Jego przedstawiciele staną przed nie lada wyzwaniem – przyjdzie im rozruszać warszawską publiczność. Schron to mocno offowy klub w Poznaniu, kuszący nie tylko starannie dobraną muzyką, ale również dziką, przemysłową przestrzenią. W zimnych murach lokalu i punktowym świetle muzyka elektroniczna właściwie nigdy nie cichnie. Klimat Schronu jest mocno specyficzny, jednak miejscówce nie można odmówić gościnności. Tam może bawić się każdy, a o taktowne podkręcenie atmosfery dbają KRZone i VVEEAA, którzy jako pierwsi przetrą szlaki w projekcie HOSTED! warszawskiej Iskry.

Iskra pole mokotowskie HOSTED!

HOSTED! Poznańscy DJe na warszawskich salonach

Świeży cykl HOSTED! przyjdzie rozruszać dwóm rezydentom poznańskiego Schronu. Iskra Pole Mokotowskie zaprosiła do tego projektu  KRZone, postać świetnie znaną na rodzimej scenie elektronicznej. Artysta najlepiej czuje się w housie, tech-housie, deepie oraz minimalu, a jego sety przyciągają na parkiet prawdziwe tłumy. KRZone mocno uzewnętrznia się z przeżywaniem muzyki, a jego ekspresywność dodatkowo nakręca publikę. Gładko dzieli się swoimi pozytywnymi fluidami i wysyła w eter pozytywne wibracje. Jest gospodarzem osławionego projektu After School Lazy Monday, skoncentrowanym na nieco spokojniejszym tempie, odpowiada także za projekt Under the Vibe.

KRZone – Live at SCHRON 02.09.19

Drugim gościem HOSTED! Iskry Pole Mokotowskie będzie VVEEAA, od lat znany poznaniakom, jako DJ i producent. Aktywnie uczestniczy w nocnym życiu miasta, jest prawdziwą klubową ćmą. Ucieka od stagnacji, nie lubi zbyt długo tkwić w jednym miejscu, co zresztą znakomicie udaje mu się oddać muzyką,. Jego sety to prawdziwa wybuchowa mieszanka – z jednej strony acid house, z drugiej delikatne, pokiereszowane techno. A pośrodku VVEEAA, cały na biało.

VVEEAA Edit – Bajm – Jezioro Szczęścia

HOSTED! Iskra Pole Mokotowskie łączy siły z Tamą

Reprezentanci Schronu nie będą jedynymi poznaniakami, którzy wystąpią w ramach kooperacji z Iskrą. Już we wrześniu w cyklu HOSTED! pojawią się artyści z Tamy. W sobotę, 19 września wystąpią Joana, Keytov oraz Aen.

HOSTED! #1 pres. Schron on tour!, 27.08.2020

HOSTED! z artystami z poznańskiego Schronu startuje 27 sierpnia o godzinie 20.00


ISKRA Pole Mokotowskie wspiera akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON

Wszystkie wydarzenia w Iskrze odbywają się zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Włodarze klubu wspierają naszą akcję #SafeFUN #SafeRAVE #MaskON, której celem jest zwrócenie uwagi na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas imprez i koncertów, zarówno przez organizatorów, jak i uczestników. Więcej o akcji przeczytacie tutaj.

#SafeFUN #SafeRAVE #MaskON

 

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.