Ho99o9 znów wbiją Was w fotel

fot. Yeti Bones
News
Ho99o9 znów wbiją Was w fotel

Brakuje Wam energii po weekendzie? Ho99o9 - mistrzowie łączenia głośnych gatunków z New Jersey wracają z nową muzyką, która ponownie rozjedzie Was niczym buldożer! Klip Battery not included zapowiada nowe wydawnictwo - ostatni longplay United States of Horror grupa wydała w 2017. Sprawdźcie poniżej!

Ho99o9 – z Newark do Katowic

Ho99o9, czyli Horror, to powstałe w 2012 trio z Newark, które tworzy ekstremalną muzykę, będącą połączeniem nowojorskiego hardcore’u, punk rocka, rapu, industrialu, noise’u, elektroniki i Bóg wie jeszcze czego. Skład grupy tworzy dwóch raperów theOGM oraz Eddy, a także perkusista Brandon Pertzborn. Ich utwory są pełne hałasu, agresji, brutalności i dramaturgii. Przytłaczająca energia podczas występów na żywo przypomina tą, jaką mieli The Dillinger Escape Plan, czyli „najbardziej kontuzyjna kapela w historii”.

Ho99o9 / fot. Jacqueline Verdugo (from LA Weekly)

Ho99o9, jeszcze jako nieznana kapela, wystąpili w 2015 roku na katowickim OFF Festivalu. Koncert, który miał miejsce na dzikiej scenie (mieściła się praktycznie na drodze w pobliżu wejścia na teren festiwalu) był największą niespodzianką tamtej edycji OFFa.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ho99o9 – OFF Festival 2015

Dwa lata później zespół powrócił do Katowic – tym razem na festiwal Tauron Nowa Muzyka, już jako jeden z headlinerów. Koncert, który odbył się o godzinie 3:30 nad ranem, do dziś uważany jest za największe szaleństwo, jakie mogło się wydarzyć w katowickiej Strefie Kultury – z całą pewnością był to najbardziej ekscentryczny pod względem gatunkowym, najgłośniejszy i najostrzejszy występ w historii festiwalu.

Ho99o9 – Tauron Nowa Muzyka 2017

Na najbliższej amerykańskiej trasie koncertowej Ho99o9 będą supportować grupę Slipknot.

Ho99o9 – ostrożnie z tym

Nowy utwór Ho99o9 zaczyna się wypowiedzią Iggy’ego Popa po występie na szwajcarskim festiwalu, gdzie rzuca inwektywy w stronę w techno.

A później to leci z górki. Battery not included ma w sobie coś z Atari Teenage Riot – jest szybko, brutalnie i mamy tu typowe dla nowojorskiej sceny crossover zabawę konwencją. Generalnie całość potrafi wyrywać z butów – czekamy na więcej!

Ho99o9 – Battery Not Included

Tauron Nowa Muzyka 2022

Biletomat.pl
od 69 zł PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →