Hector Oaks, Under Black Helmet, D.Dan i Vladimir Dubyshkin w lipcu w Twierdzy Modlin

Boiler Room, Instytut

Instytut Festival & Art we współpracy z Boiler Room przedstawiają line-up wspólnego wydarzenia zaplanowanego na 16 lipca. Twierdzę Modlin, w innym formacie niż w latach poprzednich, odwiedzi śmietanka światowej sławy artystów: Hector Oaks, Under Black Helmet, Vladimir Dubyshkin i D.D. Skład uzupełnią polscy reprezentanci w postaci An On Bast, MANOIDA i Monster.

Dość niespodziewanie zapowiedziane colabo z założenia miało zastąpić przełożony po raz drugi Instytut Festival & Art, będąc jego oficjalnym preludium. Z założenia, ponieważ wszystko na to wskazuje, że zapowiedziany na 16 lipca event może okazać się nie tyle co strzałem w dziesiątkę, co po prostu godnym następca nieodżałowanego festiwalu.

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo wszystkim brakowało muzyki, spotkań z innymi ludźmi i zmęczonych (ale zadowolonych) od tańca nóg. Z niecierpliwością oczekujemy pierwszego wspólnego wydarzenia Boiler Room x Instytut Festival – będzie wspaniałym początkiem letniego sezonu festiwalowego…

– brzmi facebookowy komunikat dołączony do wydarzenia

Instytut Festival, Boiler Room
Fot. Materiały prasowe

Boiler Room i Instytut łączą siły

Założony w 2010 roku w Londynie projekt Boiler Room, jako platforma broadcastowa zajmująca się transmitowaniem muzyki elektronicznej, odwiedził blisko 100 państw, nawiązując współpracę z największymi światowymi markami elektroniki. Był na największych festiwalach m.in. SXSW, Sónar, Dekmantel, powiększając swoją działalność o inne gatunki muzyczne.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i podekscytowani, że Boiler Room wybrał do współpracy właśnie Instytut. Szykujcie się na wiele niespodzianek, ale z jednym pewnikiem – noc z 16 na 17 lipca będzie magiczna. To wszystko za sprawą najlepszych artystów reprezentujących głównie Europę Środkowo-Wschodnią oraz unikatowej lokalizacji – Tarasu Widokowego Twierdzy Modlin.

– brzmi komunikat organizatorów wydarzenia

Miejscem wydarzenia Boiler Room x Instytut Festival będzie Taras Widokowy Twierdzy Modlin. Organizatorzy podkreślają, że projekt jest jednocześnie zapowiedzią długofalowej współpracy pomiędzy dwiema stronami. Wiemy już teraz, że taka, a nie inna formuła zawita na Instytut Festival w 2022 roku.

Boiler Room x Instytut Festival – bilety

Bilety na Boiler Room w Polsce, w cenie 195 złotych, znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

BOILER ROOM X INSTYTUT FESTIVAL

Biletomat.pl
195 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →