Instytut Festival 2021 odwołany. Mamy oświadczenie organizatorów

Festiwale News
Instytut Festival

Początek roku nie przynosi dobrych wiadomości. Również w 2021 nie spotkamy się w Garnizonie Modlin na Instytut Festival. Przeczytajcie oświadczenie organizatorów.

Instytut Festival dopiero w 2022

Niestety, spełniają się najczarniejsze scenariusze. Decyzję o przełożeniu imprezy na kolejny rok podjęli organizatorzy Instytut Festival, który miał odbyć się w dniach 18 i 19 czerwca 2021 w Garnizonie Modlin.

Kochani Instytutowicze,
Początek roku to dla wielu czas przemyśleń, tak też było w naszej sytuacji. Nie chcieliśmy budować napięcia i trzymać Was w niepewności, nas samych zresztą też. Z bólem serca i mimo wielkiej tęsknoty za muzyką oraz Wami zdecydowaliśmy się odwołać Instytut Festival 2021 Music & Art. Przekładamy tę planowaną edycję na rok 2022, gdy mamy nadzieję, że świat zacznie w końcu zwracać się ku normalności, której tak bardzo wszystkim nam brakuje.
W 2020 roku mieliśmy obchodzić swoje 20-lecie, ale zdecydowanie nie był to rok do świętowania. Te 20 lat doświadczenia nauczyło nas szacunku dla naszej Instytutowej rodziny, którą staramy się wspólnie tworzyć.
Bez przerwy obserwujemy rozwój sytuacji pandemicznej w kraju i na świecie, dlatego nasza decyzja nie została podjęta pod wpływem chwili, ale przede wszystkim z myślą i troską o Wasze zdrowie oraz bezpieczeństwo. Rok temu długo biliśmy się z myślami i liczyliśmy, że pandemia jest tylko złym snem, który niebawem odejdzie.
Zamiast tego razem ze Wszystkimi dostaliśmy bolesną lekcję pokory. Teraz bogatsi o te doświadczenia postanowiliśmy postawić na realizm, postarać się zadbać o naszą wspólnotę i z nadzieją patrzeć w przyszłość.
Wszystkim osobom, które zdecydują się zachować bilety, z góry dziękujemy i zapewniamy, że to dobra decyzja! Na bieżąco będziemy Was informować o rabatach i bonusach, które przygotujemy dla posiadaczy karnetów na festiwal.
Ci wszyscy, którzy chcieliby jednak zwrócić bilety, mają nasze pełne zrozumienie. Prosimy, kontaktujcie się bezpośrednio z bileteriami, w których zakupiliście karnety. Możecie to zrobić w dowolnym terminie.
Obecnie czekamy na decyzję rządu dotyczącą organizowania imprez masowych oraz rozwój aktualnej sytuacji. Wiedzcie jednak, że już nie możemy się doczekać chwili, w której podamy Wam najbliższe możliwe terminy wydarzeń tegorocznych, dlatego stay tuned!
JESZCZE BĘDZIE PIĘKNIE!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rok 2021 bez letnich festiwali?

Niedawno Dr Anthony Fauci, główny epidemiolog USA stwierdził, że imprezy masowe będą mogły się ponownie odbywać dopiero jesienią. Już teraz wiemy, że nie odbędzie się jeden z największych europejskich festiwali – Glastonbury. Wszystko wskazuje na to, że na festiwalowe szaleństwo przyjdzie nam jeszcze poczekać.

zdjęcie główne: fot. Maria DrężekPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →