Boiler Room & Ballantines True Music wspierają Zabawę w Krakowie

Eventpromo

ZABAWA to nowe wydarzenie na krakowskiej scenie klubowej, które łączy w sobie zamiłowanie do muzyki oraz nieograniczonej… zabawy! Pierwsza edycja odbędzie się 17 sierpnia w Plenerach.

Nowy cykl wydarzeń na krakowskiej scenie – Zabawa

Impreza skupia się wokół krakowskiej sceny klubowej oraz odbywając się za dnia, odwraca utarty schemat imprezowania. Organizatorki ZABAWY, Paulina Żaczek oraz Kachna Baraniewicz, zapraszają na dzienną imprezę, podczas której wystąpią najlepsi reprezentanci lokalnej sceny klubowej, zagraniczni goście, odbędą się darmowe warsztaty z DJingu, całodzienne targi winyli, a także ciekawe rozmowy z intrygującymi gośćmi. ZABAWA przyniesie do Krakowa klimat nadmorskich plaż, relaksu w gronie przyjaciół i niczym nieskrępowanego tańca w promieniach słońca.

Zabawa #1 – line-up

Zobacz, kto wystąpi na pierwszej dziennej imprezie z cyklu ZABAWA.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Olivia

Usłyszymy Olivię, królową krakowskiego undergroundu, która dzięki swojej wyśmienitej selekcji oscylującej w okół gatunków muzyki acid, techno i electro zjeździła prawie cały świat. Występowała na najważniejszych festiwalach w Polsce i na świecie. Grała między innymi na Opener Festival, Unsound, Instytut Festival oraz podbiła serca publiczności na słynnym Dekmantel i Nachtdigital. Ma za sobą świetnie przyjęty debiut w Boiler Roomie. Zapis występu będzie można obejrzeć tutaj.

Charlie

Obok Olivii usłyszymy Charlie niesamowitą DJkę, która stoi za krakowskim cyklem Szum i znana jest z eklektycznego doboru rytmów porywających do tańca.

Discomule i Kinzo Chrome

Wystąpią także Discomule oraz Kinzo Chrome, dwaj niesamowici DJ-e z Krakowa. Obaj mają niezliczoną kolekcję płyt winylowych, pierwszy z nich specjalizuje się w różnorodnych odmianach disco, drugi zaś jest ekspertem w obscure italo disco.

Anatomy of Mashup

Krakowska młoda scena będzie reprezentowana przez Anatomy of Mashup, duet znany z miłości do techno i dobrej imprezy.

Zabawa #1 – gość z zagranicy

Noc uświetni występ zagranicznego gościa:

Solid Blake

To artystka blisko związana z kopenhaską sceną elektro. Solid Blake to Emma Blake, ekspertka od elektryzującym elektro, znana z bezkompromisowego podejścia do grania. Emma jest także współzałożycielką kultowego niegdyś Apeiron Crew, które dziś już nie funkcjonuje, jednakże jego spuścizna trwa dzięki wydawnictwom Emmy czy aktywności innych jej członkiń, czyli m.in. Courtesy i Mama Snake.

Zabawa #1 – czego jeszcze możemy się spodziewać?

ZABAWA to nie tylko całodzienne tańce. To także możliwość zagłębienia się w krakowską kulturę klubową oraz zadbania o zdrowie. ZABAWĘ rozpocznie rozmowa prowadzona przez Filipa Preisa, w której goście zastanowią się nad tym „Co to oznacza dobrze się bawić?”. Przez cały dzień trwać będą targi winyli. Odbędą się też darmowe warsztaty z DJ-ingu, gdzie będzie można bliżej poznać sprzęt DJski i spróbować swoich sił w miksowaniu utworów. Rejestracja na warsztaty trwa! W przerwie od poszukiwań i pobierania nauk będzie można rozerwać się, grając w badmingtona. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody!

Wydarzenie startuje o godzinie 13:00 i będzie trwało do 22:00. Jest kontynuacją akcji międzynarodowej platformy Boiler Room i Ballantines, które mają na celu wsparcie lokalnej sceny. Kraków stał się częścią opowieści o niezależnych scenach świata w marcu tego roku, gdy obie platformy zagościły w stolicy Małopolski by poznać jej brzmienie. Efektem wielotygodniowej eksploracji stał się film dokumentalny. Sprawdźcie go przed sobotnią imprezą, jeśli jeszcze go nie widzieliście.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →