Dekmantel 2020 przeniesiony. Festiwal powróci z niezmienionym line-upem

Festiwale News

Organizatorzy jednego z największych festiwali elektronicznych właśnie poinformowali o przełożeniu tegorocznej edycji. Dekmantel powróci w przyszłym roku z niezmienionym line-upem.

Pandemia zbiera żniwa – ciąg dalszy

Między 30 lipca a 2 sierpnia w stolicy Holandii na terenie Amsterdam Bos miał się odbyć gigant wśród eventów oscylujących wokół muzyki house i technoDekmantel. Koronawirus nie oszczędza nikogo – w dniu wczorajszym prezydent Holandii zadecydował o odwołaniu wszystkich imprez masowych do końca lipca. Przyszłoroczna data festiwalu przypada na 4-8 sierpnia 2021 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Festiwal przełożony, skład zostaje

Na swoich profilach społecznościowych Dekmantel wygłosił właśnie smutny komunikat o konieczności przełożenia swojego wyjątkowego festiwalu. Niesamowitą sprawą jest natomiast fakt, iż udało im się zachować taki sam line-up na przyszłoroczną edycję. Przypominamy, że ogłoszony skład to ponad 100 artystów, didżejskiej i live-actowej ekstraklasy. Na Dekmantel 2021 zagrają m.in Anthony Rother, Deadbeat, Helena Hauff, SPDFJ, Objekt, Dj Stingray i wielu innych.

Dekmantel w poruszających słowach odnosi się do obecnej sytuacji – zdaje sobie sprawę z globalnych konsekwencji wywołanych koronawirusem, wspominając także o ich małym teamie, dla którego przełożenie festiwalu jest co najmniej niekorzystne.

Wierzymy głęboko, że pozostaniecie z nami i w przyszłym roku uda nam się wspólnie przeżyć niezapomnianą edycję

Na końcu proszą każdą osobę zaangażowaną o support dla całej sceny – artystów, labeli, klubów.

Oświadczenie organizatorów DekmantelPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →