Barceloński Sónar ogłasza dwa nowe festiwale na jesień

Festiwale News
Barceloński Sónar ogłasza dwa nowe festiwale na jesień

Pomimo tego, że tegoroczna edycja Sónar Festival została przesunięta na czerwiec 2022, to organizatorzy eventu przyszykowali dla wszystkich fanów elektroniki coś specjalnego jeszcze na ten rok.

Niespodziewane ogłoszenie Sónar Festival

Pierwszym nowym wydarzeniem jest Festiwal Sztucznej Inteligencji i Muzyki (AI and Music Festival), organizowany przez Sónar i Universitat Politécnica de Catalunya (UPC) we współpracy z inicjatywą S+T+ARTS. Odbywający się w dniach 27-28 października festiwal zapowiada dyskusje na temat „zastosowania i wyzwań związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji w twórczości muzycznej”.

Druga impreza, która odbędzie się jeszcze w 2021 roku to SónarCCCB (Barcelona Center for Contemporary Culture). Festiwal ten odbędzie się w ciągu dwóch kolejnych dni (29-30 października). Para wydarzeń „będzie zawierała ponad 60 działań” i ma być „prezentowana w formacie hybrydowym, głównie na żywo i in-situ, ale z ważnym komponentem cyfrowym i online.”

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W oświadczeniu opublikowanym na Twitterze Sónar ujawnił również, że ich regularny czerwcowy festiwal odbędzie się w lecie 2022 roku w dniach 15-18 czerwca.

Liczby przypadków zakażeń koronawirusem, ograniczenia mobilności i brak obowiązujących przepisów dotyczących organizacji dużych wydarzeń sprawiły, że świętowanie festiwalu w wymaganych warunkach stało się dla nas na tę chwilę nieopłacalne. Pierwsze szczegóły dotyczące line-upu zostaną ogłoszone wkrótce.

– możemy przeczytać na fanpage’u festiwalu.

Podczas gdy barceloński Primavera Sound Festival i belgijski Rock Werchter niedawno odwołały swoje wydarzenia w 2021 roku, wraz z Sónar, Mad Cool Festival w Madrycie nadal jest zaplanowany na lipiec 2021. Organizatorzy powiedzieli, że są „podekscytowani festiwalem i obecnie czekają na władze, aby dać aktualizację dotyczącą następnych kilku miesięcy”.

Nasz ogłoszony line-up, w którym wciąż brakuje dwóch headlinerów i 11 kolejnych zespołów, dla nas jest jednym z najciekawszych od czasu, gdy zaczęliśmy festiwal.

– twierdzą organizatorzy Mad Cool Festival.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →