Instytut Festival łączy siły z Boiler Room

Fot. Maria Drężek
News
Znakomite wieści od Instytut Festival 

Światowa platforma muzyczna prezentująca występy na żywo, Boiler Room, zawita w lipcu do Garnizonu Modlin.

Znakomite wieści od Instytut Festival

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o Bolier Room, to cóż, masz sporo do nadrobienia. Założona w 2010 roku w Londynie platforma zorganizowała występy na żywo w ponad setce miast na całym świecie. Koncerty są filmowane, udostępnianie na YouTube, a także streamowane na żywo. Pierwotnie Boiler Room skupiał się głównie na muzyce elektronicznej, ale rozszerzył swoje zainteresowania o hip hop, jazz, klasykę, muzykę świata. W ciągu pierwszego roku, Boiler Room stał się jednym z najważniejszych kanałów prezentujących muzykę niezależną.

Boiler Room to również znakomita promocja DJ-ów, producentów, miejscówek, imprez, festiwali i całych miast. Sety są streamowane live, a następnie publikowane na oficjalnych kanałach BR. To właśnie fani BR zasłynęli ze zwrotu Track ID? Teraz platforma nawiązała współpracę z Instytut Festival.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 To będzie prawdziwe podgrzanie atmosfery przed następną, tak długo wyczekiwaną edycją festiwalu, która odbędzie się 17-19 czerwca 2022 roku. Poskutkuje trzęsieniem ziemi i burzą z piorunami w prawdziwie unikatowej lokalizacji Twierdzy Modlin – Taras Widokowy ukazujący Spichlerz u zbiegu Wisły i Narwi oraz panoramę Warszawy. Naładujcie baterie, kupcie wygodne buty i bądźcie z nami 16 lipca, bo wrażeń nie zabraknie! – możemy przeczytać w mediach społecznościowych Instytut Festival.

Instytut Festival 2021 nie odbędzie się

Przypomnijmy, że tegoroczne edycja imprezy odbywającej się w Garnizonie Modlin została odwołana. Festiwal powróci dopiero w czerwcu 2022 roku.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →