Zamieszkaj w Garnizonie Modlin podczas Instytut Festival!

336
Eventpromo
Zamieszkaj w Garnizonie Modlin podczas Instytut Festival!

Organizatorzy festiwalu przygotowali ofertę dla prawdziwych techno żołnierzy.

Już w czerwcu, od 21 do 22 czerwca nadejdzie druga edycja Instytut Festival w Garnizonie Modlin. Do tej pory potwierdzono występy takich artystów jak min. Antigone, Ellen Allien, Paula Temple, Ancient Methods czy Andy Stott.

Jeśli nie nastawiacie się na rave przez 48 h bez snu i zastanawiacie się gdzie zamieszkać podczas festiwalu to Instytut ma dla was ciekawą propozycję.

Podczas festiwalu możesz zamieszkać w dziewiętnastowiecznym garnizonie i mieć o poranku widok na całe miasteczko festiwalowe. Mieszkającym w Garnizonie przysługuje cała infrastruktura sanitarna znajdująca się tuż obok, na polu namiotowym. Pamiętajcie jednak, że zabytkowy budynek rządzi się własnymi prawami – nie ma przyłącza elektrycznego dlatego przygotujcie baterie, akumulatory i powerbanki.

Wszystko to w cenie biletu na imprezę. Wejściówki są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Kup Bilety

Biletomat.pl
260 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.