Glastonbury Festival powróci jeszcze w tym roku? Jest na to spora szansa!

Fot. Materiały promocyjne
News
Glastonbury Festival 2021 - 2 dni z muzyką

Organizatorzy Glastonbury Festival wyjawili szczegóły i plany „okrojonej” edycji imprezy, która miałaby się odbyć we wrześniu.

Glastonbury Festival 2021 – 2 dni z muzyką

Legendarny Glastonbury Festival należy do najważniejszych i największych festiwali muzycznych w Europie i na świecie. Tegoroczna edycja eventu miała odbyć się w czerwcu, niestety w styczniu organizatorzy poinformowali o odwołaniu tegorocznej edycji. Niedawno jednak pojawiły się plotki o tym, że festiwal w mniejszej skali ma szansę odbyć się we wrześniu. Teraz informacje te zostały oficjalnie potwierdzone.

Plany dwudniowej imprezy na 50. 000 osób na Worthy Farm w Glastonbury zostały przedstawione lokalnej Radzie Okręgowej Mendip. Organizatorzy festiwalu, Michael i Emily Eavis, mają nadzieję, że rada pozytywnie zaopiniuje powyższe plany. W Glastonbury zazwyczaj uczestniczy ponad 200 000 osób.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Glastonbury Festival 2019

Glastonbury Festival 2021 – 2 dni z muzyką

Glastonbury 2021 odbyłoby się z jedną dużą sceną i czterema oddzielnymi parkingami w pobliżu głównej areny koncertowej. Nie byłoby dostępnych również żadnych obiektów noclegowych dla uczestników. Line-up nie jest, oczywiście, jeszcze ogłoszony.

Dokumenty licencyjne złożone przez organizatorów stwierdzają, że „wszelkie odpowiednie środki bezpieczeństwa COVID-19 zostaną wprowadzone, zgodnie z wszystkimi rządowymi przepisami i wytycznymi”. Żadna konkretna data imprezy jeszcze nie padła, ale Emily Eavis przedstawiła wrzesień jako miesiąc, w którym Glastonbury 2021 mógłby mieć miejsce.

Podkomisja licencyjna Mendip District Council spotka się w środę 12 maja, aby omówić plany dotyczące wydarzenia. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →