Glastonbury Festival powróci jeszcze w tym roku? Jest na to spora szansa!

Fot. Materiały promocyjne
News
Glastonbury Festival 2021 - 2 dni z muzyką

Organizatorzy Glastonbury Festival wyjawili szczegóły i plany „okrojonej” edycji imprezy, która miałaby się odbyć we wrześniu.

Glastonbury Festival 2021 – 2 dni z muzyką

Legendarny Glastonbury Festival należy do najważniejszych i największych festiwali muzycznych w Europie i na świecie. Tegoroczna edycja eventu miała odbyć się w czerwcu, niestety w styczniu organizatorzy poinformowali o odwołaniu tegorocznej edycji. Niedawno jednak pojawiły się plotki o tym, że festiwal w mniejszej skali ma szansę odbyć się we wrześniu. Teraz informacje te zostały oficjalnie potwierdzone.

Plany dwudniowej imprezy na 50. 000 osób na Worthy Farm w Glastonbury zostały przedstawione lokalnej Radzie Okręgowej Mendip. Organizatorzy festiwalu, Michael i Emily Eavis, mają nadzieję, że rada pozytywnie zaopiniuje powyższe plany. W Glastonbury zazwyczaj uczestniczy ponad 200 000 osób.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Glastonbury Festival 2019

Glastonbury Festival 2021 – 2 dni z muzyką

Glastonbury 2021 odbyłoby się z jedną dużą sceną i czterema oddzielnymi parkingami w pobliżu głównej areny koncertowej. Nie byłoby dostępnych również żadnych obiektów noclegowych dla uczestników. Line-up nie jest, oczywiście, jeszcze ogłoszony.

Dokumenty licencyjne złożone przez organizatorów stwierdzają, że „wszelkie odpowiednie środki bezpieczeństwa COVID-19 zostaną wprowadzone, zgodnie z wszystkimi rządowymi przepisami i wytycznymi”. Żadna konkretna data imprezy jeszcze nie padła, ale Emily Eavis przedstawiła wrzesień jako miesiąc, w którym Glastonbury 2021 mógłby mieć miejsce.

Podkomisja licencyjna Mendip District Council spotka się w środę 12 maja, aby omówić plany dotyczące wydarzenia. Z niecierpliwością czekamy na rozwój wydarzeń.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →