Four Tet wypuścił dwa nowe albumy na raz!

Kieran Hebden, występujący pod pseudonimem Four Tet, przygotował prawdziwie świąteczny prezent dla swoich fanów. Sprawdźcie dwa nowe albumy od brytyjskiego muzyka.

Podwójny Four Tet

Four Tet bez żadnej wcześniejszej zapowiedzi wypuścił w eter dwie studyjne płyty w tym samym momencie. Wydawnictwa noszą tytuły Parallel oraz 871 i są dostępne na platformie Bandcamp. Z krążkami możecie zapoznać się poniżej.

Four Tet – Parallel

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Four Tet – 871

Four Tet ma wyjątkowo aktywny rok

W tym roku ukazał się również album artysty Sixteen Oceans, który zebrał świetne recenzje wśród dziennikarzy muzycznych oraz spotkał się ze sporym zainteresowaniem słuchaczy. Kieran Hebden pomógł również Madlibowi nagrać solową płytę Sound Ancestors , która swoją premierę będzie miała w styczniu 2021 roku. Jest to album z muzyką instrumentalną. LP legendarnego beatmkera został zmontowany i zaaranżowany przez właśnie przez Hebdena

Four Tet – na scenie od ponad 2 dekad

Four Tet, czyli Kieran Hebden, ma na swoim koncie kilka rewelacyjnych albumów. Nagrywał też z Burialem oraz Thomem YorkemHabden był współtwórcą brytyjskiej formacji Fridge. Na swoich albumach łączy różne gatunki muzyczne z elektroniką i żywymi instrumentami, choć jego nowe wydawnictwa inspirowane są housem. Bardzo często remiksuje także utwory innych wykonawców.

Burial + Four Tet + Thom Yorke – Her Revolution / His RopePolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →