Caribou w remiksie Four Teta

News

Zapowiedziana jakiś czas temu kooperacja wreszcie doszła do skutku. W sieci ukazał się remiks kawałka Never Come Back w wydaniu Four Teta.

Four Tet – mistrz remiksów

Jeśli się zastanowić, kto w przeciągu ostatnich lat robił najwięcej zamieszania za sprawą swoich genialnych remiksów bez zastanowienia odparłbym – Four Tet. Brytyjski muzyk od lat prezentuje swoje wersje znanych utworów, autorstwa artystów z najwyższej półki. I trzeba przyznać, że robi to z wielką klasą.

Aphex Twin – Untitled [SAW2 CD1 Track1] (Four Tet Mix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wczoraj do grona zremiksowanych przez Four Teta utworów dołączyła kolejna elektroniczna perełka.

Four Tet remiksuje Caribou

14 maja do sieci trafiła zremiksowana wersja kawałka Never Come Back z doskonałej płyty CaribouSuddenly. O tym, że Panowie Kieran Hebden i Dan Snaith dobrze się znają doskonale świadczy ta wypowiedź:

Kieran jest częścią mojej muzyki, nawet zanim ją zmiksował. Spędził godziny słuchając roboczych wersji moich kawałków z Suddenly i dzieląc się swoimi odczuciami, podobnie jak przy poprzednich albumach. Kocham gdy ludzie myśląc o nas jako o muzycznych sojusznikach, widzą w nas coś prawdziwego i autentycznego, a nie cześć przemysłu muzycznego. Jesteśmy najbliższymi przyjaciółmi – do tego stopnia, że czuje się jakbyśmy byli rodziną, i kocham, że ludzie słuchający naszej muzyki mogą to poczuć. Tak więc, oczywiście, pomyślałem o Kieranie, jako o osobie, która może zmiksować Never Come Back. Nie trzeba dodawać, że rozbił go – tworząc osobliwy i piękny techno banger, który, jak pokazało umieszczenie go w jego ostatnim secie dla Bolier Room, sprawi, że ludzie będą przy nim tańczyć, niezależnie od okoliczności

Caribou – Never Come Back (Four Tet Remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →