Four Tet: nowy album już w przyszłym tygodniu. Oto kolejny utwór

News
Four Tet

Na tydzień przed premierą nowego albumu, Four Tet dzieli się kolejnym nagraniem. Słuchamy i coraz bardziej zacieramy ręce.

Four Tet konsekwentnie odkrywa karty, na których zapisana jest koncepcja związana z jego nowym krążkiem. Kieran Hebden zaprezentował już dwa nagrania, tytuł oraz tracklistę płyty. Sixteen Oceans, bo tak nazwany został album, ukaże się już w przyszły piątek, 13 marca. Jak można było się domyślić, krążek trafi do sprzedaży nakładem Text Records. Jest to wytwórnia należąca do Four Teta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Sixteen Oceans 13th March 2020

Post udostępniony przez Four Tet (@fourtetkieran)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Powrót do początków. Four Tet prezentuje 4t Recordings

Do opublikowanych wcześniej Teenage Birdsong Baby, dziś dołączyła kolejna pozycja. Udostępniony w serwisach streaminogowych utwór nosi tytuł 4T Recordings.

4T Recordings to ambientowa miniatura, która mogłaby pełnić rolę interludium. Tytuł kawałka nawiązuje do przeszłości Four Teta. Pierwsze swoje nagrania Kieran Hebden podpisywał właśnie jako 4T. Miało to miejsce w drugiej połowie lat 90. Z tamtego okresu, w internecie zachowało się jeszcze kilka produkcji.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, 4T Recordings będzie numerem czternastym na trackliście krążka. Na całość składa się szesnaście kompozycji. Wygląda na to, że Four Tet planuje zaserwować słuchaczom miękkie lądowanie w końcówce nowej płyty. Czy tak się rzeczywiście stanie? Musimy zaczekać do przyszłego piątku. Jestem pewny, że warto.

Four Tet – kiedy występ w Polsce?

Wraz z premierą nowego albumu, ponownie rozgorzały dyskusje na temat występu Four Teta w Polsce. Brytyjczyk dawno nie odwiedzał naszego kraju, a świeży materiał to doskonały ku temu powód. Być może któryś z letnich festiwali trzyma w rękawie asa z wizerunkiem Kierana? Nie miałbym nic przeciwko. Podobnie zresztą jak w przypadku klubowego występu Four Teta w Polsce. Ten najbliższy naszych granic odbędzie się 18 października w Berlinie.

Four Tet w Berlinie – unikatowe show

Będzie to wyjątkowe wydarzenie. Za oprawę widowiska odpowiedzialny będzie Squidsoup. Obecność konstruktora robiącej niesamowite wrażenie instalacji świetlnej towarzyszącej występom Kierana, zapewne jeszcze bardziej podniesienie wizualną atrakcyjność show.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →