Dixon jako awatar 3D. Pierwszy taki live stream

News
Dixon, Transmoderna, Fundacja Beyeler, Nordstern

Fundacja Beyeler i szwajcarski klub Nordstern w Bazylei przygotowali prawdziwą gratkę dla fanów muzyki elektronicznej. Już 7 kwietnia, niemiecki artysta i producent Dixon, wraz z projektem Transmoderna, wystąpi w wyjątkowej formie live streamu. Wyjątkowej, ponieważ całość zobaczymy w postaci hiperrealistycznego awatara w środowisku 3D w wirtualnej przestrzeni.

Cyfrowe środowisko zostało stworzone przez kreatywny zespół Transmoderny, marki założonej trzy lata temu przez Dixona. Przez cały czas trwania transmisji, dzieła sztuki wraz z architekturą budynku, będą interpolowane za pomocą opartych na sztucznej inteligencji efektów wizualnych i cząsteczkowych, zsynchronizowanych z muzyką.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dixon, Tranmoderna, Fondation Beyeler, Nordstern

Dixon w wyjątkowej aranżacji

Obok Fundacji Beyelera i Nordstern Basel, swoje 5 groszy do projektu dorzucił BeatportAmerykańska platforma muzyczna będzie gospodarzem pierwszego w historii wirtualnego live streamu z całkowicie zdigitalizowaną przestrzenią wystawową renomowanego szwajcarskiego muzeum sztuki.

Dixon wykona swój set pod postacią hiperrealistycznego awatara. Do produkcji tego niezwykłego wykonu wykorzystano wszechstronne środowisko 3D, w którym znalazły się dzieła sztuki z kolekcji Fundacji Beyeler. W trakcie występu ujrzymy prace autorstwa Pauli Klee, Auguste’a Rodina i Wolfganga Tillmansa. Projekt został zrealizowany przez zespół Transmoderny, w skład którego weszli Sofia CrespoSabrina RatteFeileacan McCormick oraz Aaron Jablonski.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →