Dixon jako awatar 3D. Pierwszy taki live stream

News
Dixon, Transmoderna, Fundacja Beyeler, Nordstern

Fundacja Beyeler i szwajcarski klub Nordstern w Bazylei przygotowali prawdziwą gratkę dla fanów muzyki elektronicznej. Już 7 kwietnia, niemiecki artysta i producent Dixon, wraz z projektem Transmoderna, wystąpi w wyjątkowej formie live streamu. Wyjątkowej, ponieważ całość zobaczymy w postaci hiperrealistycznego awatara w środowisku 3D w wirtualnej przestrzeni.

Cyfrowe środowisko zostało stworzone przez kreatywny zespół Transmoderny, marki założonej trzy lata temu przez Dixona. Przez cały czas trwania transmisji, dzieła sztuki wraz z architekturą budynku, będą interpolowane za pomocą opartych na sztucznej inteligencji efektów wizualnych i cząsteczkowych, zsynchronizowanych z muzyką.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dixon, Tranmoderna, Fondation Beyeler, Nordstern

Dixon w wyjątkowej aranżacji

Obok Fundacji Beyelera i Nordstern Basel, swoje 5 groszy do projektu dorzucił BeatportAmerykańska platforma muzyczna będzie gospodarzem pierwszego w historii wirtualnego live streamu z całkowicie zdigitalizowaną przestrzenią wystawową renomowanego szwajcarskiego muzeum sztuki.

Dixon wykona swój set pod postacią hiperrealistycznego awatara. Do produkcji tego niezwykłego wykonu wykorzystano wszechstronne środowisko 3D, w którym znalazły się dzieła sztuki z kolekcji Fundacji Beyeler. W trakcie występu ujrzymy prace autorstwa Pauli Klee, Auguste’a Rodina i Wolfganga Tillmansa. Projekt został zrealizowany przez zespół Transmoderny, w skład którego weszli Sofia CrespoSabrina RatteFeileacan McCormick oraz Aaron Jablonski.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →