Dixon i Âme ogłaszają najnowszą składankę Innervisions

News
Innervisions

Dwóch gigantów światowej elektroniki ogłasza najnowszą składankę swojego labelu. Dixon i Âme opowiadają o 99. wydawnictwie Innervisions i o tym co na niej znajdziemy.

Innervisions  – 15 lat działania wytwórni

Świat muzyki elektronicznej rządzi się pewnymi prawidłowościami. Jedną z nich jest zakładanie przez topowych muzyków swoich własnych wytwórni. Przykładów nie trzeba szukać daleko, gdyż swojej oficyny w 2019 roku dochrapała się nawet Charlotte De Witte.

Są jednak labele, które mogą pochwalić się o wiele bardziej utalentowanymi i rozpoznawalnymi założycielami niż wspomniana DJ-ka. Jedną z takich marek jest obchodzący w tym roku swoje 15. urodziny Innervisions. Drodzy czytelnicy, wybaczcie, ale Dixon i Âme to wciąż dla mnie o wiele większe nazwiska świata muzyki klubowej niż wspomniana Belgijka. I tak już chyba pozostanie, chyba, że wreszcie uda jej się wydać coś co zrobi na mnie piorunujące wrażenie. A w to szczerze wątpię.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dixon b2b Âme Boiler Room x Innervisions DJ Set at ADE 2012

Wspomniani Panowie uchylili dziś rąbka tajemnicy, dotyczącej ich planów wydawniczych na przyszłość.

Innervisions – nowe VA Limbo, wirtualne doświadczenie

Nadchodząca kompilacja będzie nazywać się Limbo i opatrzona będzie numerem 99 w katalogu wydawniczym. Na VA usłyszymy 10 wcześniej niewypuszczonych kawałków takich artystów jak: Aldebaran, Denis Horvat, Aera, Lake People, Auggië, Shiffer, Skatman, Alican, Ditian jaki i samych założycieli Innervisions. Dixon zapytany o koncepcję artystyczną nadchodzącego przedsięwzięcia odpowiedział:

Świat jet w zawieszeniu i przechodzi okres przejściowy. Podobnie Innervisions, buduje most między tym jak robiliśmy rzeczy w przeszłości, a tym jak chcemy je robić w przyszłości

Limbo  ma być zatem odbiciem zmian jakie zaszły w labelu w 2020 roku. Z racji, że był to czas pełen niespodzianek, wytwórnia przygotowała jeszcze dla swoich fanów coś więcej niźli tylko muzykę. W doświadczaniu wydawnictwa pomoże nam specjalny, rozmywający rzeczywistość jeszcze mocniej instagramowy filtr, który na tą okazję przygotował Cibelle Cavalli Bastos. Premiera już 18 grudnia. 

Innervisions

Innervisions – Limbo – okładka


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →