Jimi Jules z najnowszym singlem „My City’s On Fire” w wytwórni Dixona

News

Jimi Jules publikuje najnowszy singiel zatytułowany My City's On Fire. To utwór zapowiadający album szwajcarskiego muzyka o nazwie +, za którego wydanie odpowiedzialna jest oficyna Innervisions. Sprawdź szczegóły.

Jimi Jules – najnowszy singiel w berlińskiej świątyni

Multiinstrumentalista Jimi Jules nie mógł znaleźć lepszego miejsca na wydanie swojego najnowszego albumu niż Innervisions. Label należący do Dixona to jedno z najbardziej szanowanych i uznawanych wydawnictw z szeroko pojętą muzyką elektroniczną na świecie. Pół roku od wydania ostatniej EP-ki, pochodzący z Zurychu producent zapowiada wyjście kolejnego materiału spod jego ręki, tym razem w berlińskiej mekce z elektroniką – Innervisions. To nie pierwszy raz, kiedy Jules współpracuje z czterokrotnym zwycięzcą tytułu najlepszego DJ-a globu według Resident Advisor – Dixonem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest to przedsmak przed długo wyczekiwanym albumem Jimiego Julesa i całego Innervisions o nazwie +. Long play zostanie wydany w kwietniu 2022 roku. Warto odnotować, iż okładkę na najnowszym singlu My City’s On Fire projektował sam Trevor Jackson – kultowy projektant z Londynu. Jego prace ukształtowały graficzną tożsamość projektowania, muzyki, mody i sztuki.

Sam Jules nie kryje ekscytacji zbliżającym się materiałem:

Chciałbym podziękować Dixonowi, producentowi wykonawczemu, za nieustanne wsparcie. Dziękuje całemu Innervisions i wszystkim zaangażowanym osobom za zaufanie. No i w końcu tancerzom – za niekończącą się miłość z waszej strony. Do zobaczenia na parkiecie!

Berlińska wytwórnia została założona w 2005 roku przez Steffana Berkhahna (Dixona) oraz Franka Wiedemnna ( 1/2 duetu Âme). Innervisions odzwierciedla coś bardzo osobistego, intuicyjne dążenie do pewnych pomysłów. Nazwa pochodzi z przekonania, że wszystkie formy sztuki, nie tylko muzyka, są zmaterializowaną sferą idei.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →