Jimi Jules z najnowszym singlem „My City’s On Fire” w wytwórni Dixona

News

Jimi Jules publikuje najnowszy singiel zatytułowany My City's On Fire. To utwór zapowiadający album szwajcarskiego muzyka o nazwie +, za którego wydanie odpowiedzialna jest oficyna Innervisions. Sprawdź szczegóły.

Jimi Jules – najnowszy singiel w berlińskiej świątyni

Multiinstrumentalista Jimi Jules nie mógł znaleźć lepszego miejsca na wydanie swojego najnowszego albumu niż Innervisions. Label należący do Dixona to jedno z najbardziej szanowanych i uznawanych wydawnictw z szeroko pojętą muzyką elektroniczną na świecie. Pół roku od wydania ostatniej EP-ki, pochodzący z Zurychu producent zapowiada wyjście kolejnego materiału spod jego ręki, tym razem w berlińskiej mekce z elektroniką – Innervisions. To nie pierwszy raz, kiedy Jules współpracuje z czterokrotnym zwycięzcą tytułu najlepszego DJ-a globu według Resident Advisor – Dixonem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jest to przedsmak przed długo wyczekiwanym albumem Jimiego Julesa i całego Innervisions o nazwie +. Long play zostanie wydany w kwietniu 2022 roku. Warto odnotować, iż okładkę na najnowszym singlu My City’s On Fire projektował sam Trevor Jackson – kultowy projektant z Londynu. Jego prace ukształtowały graficzną tożsamość projektowania, muzyki, mody i sztuki.

Sam Jules nie kryje ekscytacji zbliżającym się materiałem:

Chciałbym podziękować Dixonowi, producentowi wykonawczemu, za nieustanne wsparcie. Dziękuje całemu Innervisions i wszystkim zaangażowanym osobom za zaufanie. No i w końcu tancerzom – za niekończącą się miłość z waszej strony. Do zobaczenia na parkiecie!

Berlińska wytwórnia została założona w 2005 roku przez Steffana Berkhahna (Dixona) oraz Franka Wiedemnna ( 1/2 duetu Âme). Innervisions odzwierciedla coś bardzo osobistego, intuicyjne dążenie do pewnych pomysłów. Nazwa pochodzi z przekonania, że wszystkie formy sztuki, nie tylko muzyka, są zmaterializowaną sferą idei.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →