Polski duet ponownie w rankingu TOP100 Beatport

News
Max Tresher & Peter Fern

Polska dwójka Max Tresher i Peter Fern, z utworem Never Let You Know, znaleźli się w rankingu TOP100 Beatport w kategorii techno (Pick Time/Driving).

Powtórka z rozrywki

To już drugie w ostatnim czasie wyróżnienie dla współpracujących ze sobą artystów. Pod koniec zeszłego roku kolaboracja Maxa Treshera i Petera Ferna przyniosła podobne wyróżnienie. Utwór Never Let You Know trafił wówczas na 15. miejsce TOP100 Beatport Techno (Peak Tiome/Driving) i 99. miejsce w Global Betport100. Tracki zostały wydane w rodzimej wytwórni Dual Force Records.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Max Tresher & Peter Fern – Never Let You Know (Original Mix)

Po udanym wydaniu Flash Point, które trafiło do setki najlepszych beatportowych utworów, Max Tresher i Peter Fern postanowili ponownie spotkać się i dostarczyć nam wyjątkowy utwór techno Never Let You Know

– brzmi informacja na oficjalnej stronie Beatport

Peter Fern & Max Tresher – Flash Point

Peter FernMax Tresher to postacie dobrze znane polskiemu światku klubowemu. Peter, jako przedstawiciel szczecińskiej sceny klubowej, jest jednym z nielicznych polskich artystów, którzy wystąpili jednocześnie na takich imprezach jak Love Parade, Mayday, Global Gathering czy SoundtropolisDamian Tomczyk aka Max Tresher jako producent i promotor w dotychczasowej przygodzie z muzyką organizował imprezy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Występował u boku takich artystów jak m.in: Rob Hes, Oliver Koletzki, Cosmic Boys, Rebuke.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →