Czekamy na takie line-upy w Polsce. Oto kolejny, mocarny festiwal elektroniczny

Fot. Materiały promocyjne
News
Nowy ekscytujący festiwal w USA

The Chemical Brothers, Flume, M.I.A. i Kaytranada na czele line-upu Portola Festival. Amerykański festiwal po prostu pozamiatał.

Nowy ekscytujący festiwal w USA

Festiwalowe lato jest już za najbliższym zakrętem. Organizatorzy masowych imprez muzycznych domykają programy i ogłaszają ostatnie gwiazdy. Bywa też tak, że na muzycznej mapie pojawiają się nowe imprezy, które z miejsca przykuwają uwagę – tak właśnie jest w przypadku Portola Festival.

Pierwsza edycja amerykańskiego eventu odbędzie się w dniach 24-25 września 2022 roku na molo 80 w San Francisco i wygląda na to, że będzie to prawdziwy sztos. Festiwal zapowiedział bowiem jeden z najbardziej mocarnych line-upów tego roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na Portola wystąpią tacy championi, jak m.in.: Flume, The Chemical Brothers (jedyny występ obu projektów ogłoszony występ w Ameryce Północnej do końca 2022 r. odbędzie się właśnie w San Francisco), Kaytranada, Jamie xx, Jungle, Charli XCX, Bicep, Fred Again…, Caribou, James Blake, M.I.A., Lane 8, Peggy Gou, Toro Y Moi, DJ Shadow, Channel Tres, Pinkpantheress, Fatboy Slim, Four Tet, Floating Points i The Blessed Madonna. Robi wrażenie, prawda?

Na tym jednak nie koniec. Na Portoli nie zabraknie też bardziej niszowych, ale równie ekscytujących wykonawców, jak Ela Minus, DJ_DAVE, Prospa, DJ Holographic i JamesJamesJames. Cały line-up możecie zobaczyć poniżej:

Portola Festival 2022
Fot. Materiały promocyjne

Elektroniczna scena San Francisco rośnie w siłę

Choć San Francisco i Bay Area od dawna są gorącym i coraz bardziej rozwijającym się zagłębiem kultury muzyki elektronicznej, miasto ma niewiele dużych festiwali poświęconych w całości temu gatunkowi. Insomniac od czasu do czasu organizuje festiwale w pobliskim Mountain View w Kalifornii, a festiwal Second Sky Portera Robinsona odbył się w Bay Area w 2019 i 2021 roku, po czym zrezygnowano z organizacji kolejnej edycji wydarzenia. Portola odbędzie się na miesiąc przed Outside Lands, flagowym festiwalem muzycznym w San Francisco, który obejmuje artystów elektronicznych, ale skupia się głównie na wykonawcach reprezentujących różne gatunki.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →