Chvrches i Robert Smith we wspólnym melancholijnym kawałku

Fot. Materiały promocyjne
News
Chvrches i ojciec chrzestny gotyku 

How Not To Drown – tak nazywa się drugi singiel z nowego albumu szkockiego zespołu. W utworze usłyszeć możemy partię wokalną lidera The Cure.

Chvrches i ojciec chrzestny gotyku

Płyta Screen Violence od tria Chvrches ukaże się 27 sierpnia nakładem labelu EMI. Wydawnictwo promował do tej pory singiel He Said She Said, ale teraz o albumie może zrobić się naprawdę głośno. Wszystko za sprawą pojawienia się w najnowszym kawałku Szkotów Roberta Smitha z The Cure. Jak można się spodziewać Smith wniósł do nagrania szczyptę melancholii i wprowadził mocno energetyczną do tej pory muzykę Chvrches na nowe tory. Zresztą sprawdźcie sami:

CHVRCHES, Robert Smith – How Not To Drown 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kompozycję premierowo zagrał Zane Lawe, były prezenter stacji BBC Radio 1, w swoim obecnym autorskim programie, który nadawany jest za pośrednictwem Apple Music. Wraz z premierą singla zapowiedziana została trasa koncertowa zespołu w Stanach Zjednoczonych, która rozpocznie się 9 listopada.

Chvrches – pop z klasą

Chvrches to szkocki zespół wykonujący muzykę synthpop z bardzo wyraźnymi wpływami takich gatunków jak indietronica, indie pop, czy microhouse. Został założony w Glasgow, w 2011 roku. W skład grupy wchodzą Lauren Mayberry (wokal, syntezatory), Iain Cook (syntezatory, gitara, bas, wokal) oraz Martin Doherty (syntezatory, samplery, wokal). Zespół zajął piąte miejsce na liście najbardziej obiecującego muzycznego talentu 2013, wydanego przez BBC’s Sound of 2013.

Ich debiutancki album studyjny The Bones of What You Believe został wydany 20 września 2013 roku. Jeden z utworów zespołu, We Sink znalazł się w soundtracku gry FIFA 14. Dwa lata później, we wrześniu 2015 grupa wydała drugi album, a ostatni, Love is Dead ujrzał światło dzienne w 2018 roku.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →