Chvrches powracają z nowym kawałkiem. Posłuchaj „He Said She Said”

Fot. Materiały promocyjne
News
Chvrches powracają z nowym singlem

Chvrches powracają z premierowym numerem. Utwór He Said She Said powstał „zdalnie” przy pomocy Zooma.

Chvrches śpiewają o szowinizmie

Chvrches przypominają o sobie nowym singlem He Said She Said. To pierwszy kawałek Szkotów od 2019 roku, kiedy to muzyka zespołu trafiła na soundtrack gry video Death Stranding Hideo Kojimy. Ostatni zaś studyjny album grupy – Love Is Dead ukazał się rok wcześniej.

He Said She Said został nagrany prawie całkowicie w sposób zdalny, przez internet. Członkowie zespołu pracowali nad nim za pośrednictwem aplikacji Zoom. Korzystali również z pomocy specjalnego oprogramowania do udostępniania dźwięku. Utworu możecie posłuchać poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

CHVRCHES – He Said She Said

Ten utwór to mój sposób na rozliczenie się z rzeczami, które zaakceptowałam, a wiem, że nigdy nie powinnam. Wszystkie wersy to żartobliwe lub sparafrazowane wersje rzeczy, które faktycznie zostały mi powiedziane przez mężczyzn w różnych życiowych sytuacjach. Bycie kobietą jest cholernie wyczerpujące i czułam się lepiej, gdy mogłam to wykrzyczeć w piosence pop, niż krzyczeć w pustkę – napisała wokalista Chvrches Lauren Mayberry w informacji prasowej

Chvrches – pop z klasą

Chvrches to szkocki zespół wykonujący muzykę synthpop z bardzo wyraźnymi wpływami takich gatunków jak indietronica, indie pop, czy microhouse. Został założony w Glasgow, w 2011 roku. W skład grupy wchodzą Lauren Mayberry (wokal, syntezatory), Iain Cook (syntezatory, gitara, bas, wokal) oraz Martin Doherty (syntezatory, samplery, wokal). Zespół zajął piąte miejsce na liście najbardziej obiecującego muzycznego talentu 2013, wydanego przez BBC’s Sound of 2013.

Ich debiutancki album studyjny The Bones of What You Believe został wydany 20 września 2013 roku. Jeden z utworów zespołu, We Sink znalazł się w soundtracku gry FIFA 14. Dwa lata później, we wrześniu 2015 grupa wydała drugi album, a ostatni, Love is Dead  ujrzał światło dzienne w 2018 roku.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →